Přejít na obsah

Vrže náprava


Zenda899

Doporučené příspěvky

Doporučení/odkazy na co? Na výměnu?

Pokud jsi alespoň průměrně zručný muž, který dokáže doma vyměnit žárovku apod., tak ti bude stačit jeden letmý pohled při vytočeném kola v plném rejdu a "hned budeš doma" ;-)

Jsou to tuším 2 matice velikosti 17, který povolíš. Tím můžeš vyjmout tu "kost" stabilizátoru (někdy také jen tyčka stabilizátoru) a nahradíš jí novou. Celé to vypadá takhle: http://www.cc-autodily.cz/tyc-spojovaci-stabiliz-2_2

6414_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá mně to také při přejezdu příčných prahů (vrzavě-chrastějící zvuk). Dohledal jsem, že to může být viz výše popsané, nebo i silentbloky. Koukali se mi na to to v autorizovaném a že vše OK a že to dělají i nová auta (mám najeto 35 tkm). Tak nevím, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá mně to také při přejezdu příčných prahů (vrzavě-chrastějící zvuk). Dohledal jsem, že to může být viz výše popsané, nebo i silentbloky. Koukali se mi na to to v autorizovaném a že vše OK a že to dělají i nová auta (mám najeto 35 tkm). Tak nevím, no.

Ten samý problém, v serivsu jen něco promazali a za pár dní to bylo zpátky. Typické zavrzání na retardéru. Stejný jak na Superb II, tak octavia FL RS, tak golf VI GTI... :/ Pěknej vopruz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

skúsiť na reklamáciu to môžeš,uvidíš ako pochodíš...v škodovke by mali vedieť čo to spôsobuje a aký je postup kontroly...

ako pomôcku tu prikladám 2 prílohy ;) ....

býva to toto lôžko post-62595-0-91807400-1356427133_thumb.j

skúška resp.kontrola je,že odšróbuješ tie 3 matice (viz príloha) post-62595-0-30468400-1356427176_thumb.j ,chytíš rameno a pohybom hore-dolu sa pokúsiš vyvolať vŕzganie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...