Přejít na obsah

Teplota motora nieje na 90


Lukas1450

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Ahojte prosim vas muzete me nedko napsat jakou teplotu spinaciho cidla ventilatoru si dat do chladice tak aby fungovala jeho ochtana pred prehratim?

zde jsem nasel nejake teploty ale nevim jake presne zvolit pomuze nekdo zkuseny? http://tuning-individual.cz/eshop/motor-thermo-spinac-chladice-c-2398_6515.html

v aute mam termostat wahler na 87stupnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JanSuperb no ted po výměne termostatu jo, předtím podle vagu max 79 při zátěži. Ted normální jízdou to kolísa od 90 do 97. Já si tomeřel přes vag s psk sem našel na cliatroniku kanal 45. je to udaje z palubovky čidlo teploty. podle vagu sedí teplota s motorem, Na climatroniku zmačkneš najednou econ+modr. tlač (teplota - ) + ventilator šipka dolu, pak tlč. na teplotu + - vybíraš kanaly 45 kanal je udaj ručičky na budikách krasně vidíš jak voda má 72°C a ručička na budíkch je na 90 . ale behm jízdy fak se klidne dostanu na tech 97 to bylo na dálnici a rychlost 140. Nebo když jedu večer srnek jak prase tak jedu na 4ku 80kmh a taky teplota 94°C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci to že teplota vody měla při bežném plně zahřátem motoru 72 stupnu je znamka toho že je Ko termostat nebo čidlo teploty chladiva.Ostatně mením oboje automaticky s rozvodama pač ty čidla jsou dnes vesměs všechny 13 let stara.

No a k chlazení...ventilator elektricky není pouze na klimu jak tu nekdo sáhopevně tvrdí ale je i na chlazení normálního okruhu když vypadne visco či samotné visco nestíhá,pak se dle teploty kapaliny přidává ve třech rychlostních modech i tento elektrický větrák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den,

 

Mám supa 2.5 Tdi potrebuju radu jestli by jste byli tak hodný mam ho 2 mesice a jeste jsem neudelal rozvody ale chystam se na to dalsi tyden. Ale od vcera mi ukazatel teploty neklesl pod 90stupnu ani po cele noci kdyz vychladl. Naopak kdyz jedu tak stoupa az ke 100. Dolil jsem vcera vodu litr protoze chyběla. Porad te mi prosim nevim si rady. Děkuji René

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...