Přejít na obsah

DO centrál vs Rádio


medapusik002

Doporučené příspěvky

Zdravím. Dával jsem do Octavky druhé rádio, a jak se mně to podařilo (spousta nervů a nadávání..), tak jsem zjistil že mě nereaguje dálkové od/zamykání. Nevíte někdo jestli jsem nemohl při tom za rádiem (je tam fakt málo místa - spíš žádné) rozpojit, přecvaknout nebo odpálit něco, co souvisí s DO? před tím to fungovalo na 100%, klíčky(vystřelováky) blikají jako obvykle, ale auto nic...

ps: Octavia I ASV elegance model03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za reakci. Dal jsem tam neorigo LG, propojil jsem 4 a 7 (tak jsem to měl na felicii - fungovalo nezávisle na klíči v zapalování). Vše fungovalo asi týden, než jsem se rozhodl tam rádio nastálo zasunout - spíš narvat. Mám tudíš strach, že jsem silou něco přestřihl, nebo odpojil. Nevím ale co. Ten S-kontakt je co? Poškodil jsem neco natrvalo, nebo to odpojením rádia ,,rozchodím,,? Píše se tu že spolu s DO odchází osvětlení a další věci, ale mě vše funguje, jen jakoby nefungoval ,,přijímač,, signálu z klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S-kontakt je spínané plus, ale s "bonusem".

Zapne se při zapnutí zapalování a vypne až když klíč vytáhneš, nestačí jen zapalování vypnout.

piny 4 a 7 NESMÍŠ spolu propojit aniž bys spínané plus (S-kontakt) nevypinoval.

Čili na straně auta vypinovat spínané plus a na straně rádia pak klidně propojit 4 a 7 a bude Ti to fungovat jak si to představuješ Ty.

Nicméně si myslím, že zachovat fci S-kontaktu není na závadu.

Rádio se vždy samo zapne a vždy po vytažení klíčku samo vypne.

Pokud chceš hrát bez zapnutého zapalování, stačí jej jen zapnout a vypnout a nevytahovat klíč. S-kontakt se rozepne vždy až po vytažení klíče.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...