Přejít na obsah

Občasné cukaní auta octavia 1.9 tdi 66kw


Exon

Doporučené příspěvky

Zdravím mám taký problém že mě občas začne škubat auto. Nejvíc se to projevuje na 2 stupni při otáčkách cca 1100 - 1400 to dokáže rozhoupat auto celé a je to dost nepříjemné na 1 a 3 už není to cukání tak časté ale když se to projeví tak jenom nepatně už to nedokáže rozhoupat celé auto. Měnil jsem palivový filtr + ten ventil při studeném motru mě tam nekoluje žádná bublinka ale jak se to zahřeje tak jich tam už pár je ale to jsou vyloučil že by to mohlo být tím protože to cuká i při studeném motoru. Bublinky tam byly i před výměnou a cukalo to taky před výměnou. Předvstřik je v pořádku a vag žádnou závadu nevypsal a auto startuje dobře a jede vpohodě v celém rozmezí otáček ale občas prostě cuká. Čím by to mohlo být nebo co mám ještě přeskoušet? Díky za rady

EDIT:

A ještě když to začne cukat tak jsou dvě možnosti bud rychle přidat plyn a vytočit to nad 1500ot nebo jet na volnoběh když přidám hned plyn tak to jde hned pěkně do otáček, ale jak jedo prstě v tom rozmezí otáček cca 1100 - 1400 tak to občas cuká

Editováno: , autor: Wojnar
A ještě: Edituj příspěvky!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím, mám octavii 1.9 tdi 81kw, o víkendu se mi objevil ten samí problém auto má najeto 170 000km. Auto cuká jen když přeřadím z 1 na 2 a přidám lehce plyn kolem 1100 - 1400 otáčkách, jak přidám víc tak necuká. Hadičku od egr ventilu jsem zaslepil ,ale auto cuká furt. Nevíte čím by to mohlo být? v hadičce od palivového filtru mám vzduchové bubliny ale to se mi moc nezdá ,že by to bylo tím. díky za Odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
V 16. 5. 2013 na 16:17, fenomen napsal:

Zdravím, mám octavii 1.9 tdi 81kw, o víkendu se mi objevil ten samí problém auto má najeto 170 000km. Auto cuká jen když přeřadím z 1 na 2 a přidám lehce plyn kolem 1100 - 1400 otáčkách, jak přidám víc tak necuká. Hadičku od egr ventilu jsem zaslepil ,ale auto cuká furt. Nevíte čím by to mohlo být? v hadičce od palivového filtru mám vzduchové bubliny ale to se mi moc nezdá ,že by to bylo tím. díky za Odpověď

Zdravím chci se zeptat zda už máte problém vyřešeny ...na ten samý a nikdo neví co to je 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...