Přejít na obsah

jokonr

Doporučené příspěvky

mam taky problem na superbe 1.9 96kw 2003 stale mi vybija baterku bola nova a behom dvoch tyzdnov ju vybilo bolo premerane dobijanie bolo dobre bolo premerany odber prudu v klude poista po poiste vsetko bolo dobre je tam malinky odber ale superbecka ze to maju mat dosiel kamarat na superbecku aj ten mal malinky odber prudu a tomu nevybija baterku dal som reklamovat baterku pozicali mi zatial dalsiu no uvidim v com to moze byt rozmyslal som ci to nemoze byt nahodou tim ze mi nejde osvetlenie vo dverach a v kufri co som tu cital pod kobecom sa musia prerobit kable lebo mal som problem v mieste kde je baterka bol bazen neodteka mi voda kazda rada vytana uz som zufali

Editováno: , autor: jokonr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ked más odber v klude (malinky) jak píšeš, tak sa ti baterka predsa nemoze vybyt za par dní. Myslim ze to blbo merias ked si nameral rovnako (malinky) ako u supa ktory je ok a ma ho (malinky) Tak asi tvoje meranie nebude moc ok. Lebo pokial by bola chyba v radiu alebo tom kablovom zvezku pod sedackou vodica alebo hocikde tak nemozes namerat malinky zehej. Jedine ze by bola zla baterka. A priklanam sa skôr k tej vode pod kobercom ako k radiu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vie mi niekdo poradit aky tam je pristup co k tomu potrebujem nemam garaz a teraz v tej zime to robit neni bohvieco ten koberec co tam je je treba nieco vymontovat aby som sa k tomu dostal? Myslim tie kable pod kobercom

Editováno: , autor: jokonr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
tak tu baterku mi znova vybilo autoradio tam nebolo tak toto uz je fakt zufalost

toto se mi taky jednou stalo bez příčiny.Nakonec jsem zjistil že to asi musela být lampička v přihrádce u spolujezdce.Nějakým zázračným způsobem mi nevypla a pořád svítila.Vyšťavilo mi to baterku úplně do nuly.Ani centrál mi to neotevřelo.Bylo to behem týdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...