Přejít na obsah

jokonr

Doporučené příspěvky

Zdravim mám problém když s autem tři dny nejedu tak baterka je absolutně vycucaná, stalo se mi že sem se nemohl dostat ani do auta přes fabku, zámek už je vyřešený ale ta baterka ne, byl jsem v servisu a tam mi nic neřekli, chtěl jsem aby mi odpojili alarm ale to prý nejde mi odpověděli motéři ze Škodovky. Baterka je dobrá tak nevím co mám dělat, když vím že nepojedu přes týden tak ji odpojím ale to myslim taky není moc dobré ji pořád odpojovat tak opravdu netuším costím. Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Na druhé stránce tohoto topicu to jasně Víťa píše že tam příde 82 Ah

Tak co pořád špekuluješ ?

Když si půjdeš koupit baterii a řekneš že chceš do superba 82 ah, tak ty rozměry budou takové , které tam máš mít i výkonově..... :kol-31:

Už to chápeš ? :D

Jinak bych se nebál koupit levnější baterii od Starlainu.... to je totiž jediné co mají dobré ... jo a ještě vodu do ostřikovačů :DD

Editováno: , autor: stankra6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá se dát do auta vše,ale jednou se tam dává 82Ah tak tam flákni 82Ah a hotovo.Rozměr taky neřeš jiný.Jednou je tam daný rozměr tak proč pokoušet jiné rozměry.Je to tady vše popsáno celkem dobře.Větší kapacitu dát můžeš.Menší sice taky,ale pro 2,5TDi se dává ta co jsem psal a tečka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Garnett23: Koukám, že potřebuješ několikeré ujištění! Až mne překvapuje jakou trpělivost s Tebou v tomto směru kluci mají! A jinak, kdyby jsi čas, který věnuješ neustálemu opakování věnoval "HLEDÁNÍ", našel by jsi popsané možnosti nákupu a i rozměry přímo na 2,5 Superba! :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim pánové rád bych se pobavil o autobateriiích atd.. Jelikož nám začala zima ( -2°C ) a pociťuji mráz a zimu na svém startování v supíku tak sem byl nucen založit toto téma...Nu přejdeme k problému... Potřebuju poradit jakou autobaterii koupit v dnešni době aby doopravdy pracovala jak má a vydržela co nejdéle (aspoň 3 zimy)...Dnes sem již podruhé nenatočil a to maxik ukazoval -2° nebo točil ale nenatočil auto točilo jenom ale nechytlo..Dávám to za vinu tomu,že baterka je značně KO a nedokáže tak dobře rychle protočit motor a proto mě to nechytne...Pak přistavil kolega s motorem 1,9JTD dali jsme kabely na baterky půl minuty počkali a vono to chytlo na prvni brnknutí neuvěřitelne až sem se koukal.jak to umí nastartovat...Tak bych byl velice rád kdyby jste mi poradili jakou autobaterii zakoupit chystám se také vyměňit žhavičky ale vim už že baterka mě nemine a chci mit starty až nastane -20° plně pod kontrolou a vědět že nastartuji :-)

Vick mi už řikal, že Varta je dobrá značka značka.

Přikládám foto viz.přiloha jestli z toho jde vyčíst rok výroby nebo něco...Baterka co ma mted je bez magického oka a má jen jeden špunt na odšroubování...

Teď jdu spát pěkně po noční a večer zas na další tak až přijdu snad mi někdo z vás poradí ;)

Jinak značně nedoporučuji lidem kupovat startovací kabely v kaufland ulidlu apod. dneska sme byl svedkem ze me kauflandácké 300Ampérovky vubec nepomohli tak kolega vytahl své a šup a bylo ...

edit: dle dekodování kodu ze servisky mám baterii ... J0R = Baterie 380A (80Ah) ...

edit:2 přidána ta příloha jak jsme psal...Pardon 12hodinová směna zamnou :-D tak zatim dobrou :-D

post-41104-0-38496900-1354602675_thumb.j

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Under: oukej jezdim kazdy den nebo co dva dny vzacne se stane ze me stoji auto treba 3 dny

Lanny:Oukej takze jake parametry musim dodržet při koupi autobaterie ? jen rozměr samozřejmě a když to bude mít více Ah nebude nato altík slabý ? Jinak povídání o baterkách sem tu nenašel asi sem malo hledal...

edit:

Silver Dynamicpro auta vybavená vyšším počtem elektrospotřebičů (LCD TV, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, přídavné světlomety, navigace, zabezpečení vozidla, kompletní elektrické stahování okének, atd.) Tato řada nabízí nejvyšší možný startovací proud mezi konvenčními zaplavenými autobateriemi.

Takže asi padlo rozhodnutí pro tuto autobaterii :-) Snad bude sloužit jak má :-)

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super akorat nevím jaky tam mam rozměr budu muset poměřit hele :-)

Jinak baterku sme dobil pred mesicem a semtam sem pozoroval horsi starty na třeti převalení to chytlo atd... A tedkom to jen točilo a nic .. Mám takový pocit,že to nedokázalo dostatečně rychle protočit motorem aby nafta chytla to je aspoň můj názor...Popřípadě ještě vyměňim žhavičky a to by nebyla pravda abych v -20°C nenakopl safra :-) No je to tak ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...