Přejít na obsah

vyhřívání předních sedaček FABIA II


JirkaBrno

Doporučené příspěvky

Příteli okřídleného šípu,

pro : JirkaBrno - podle toho čus bus usuzuji, že máš řidičák asi tak pět let. Pokud jsem Tě udělal starším, omlouvám se. Zvaž to elektrické vytápění. Pro mladé muže, tedy pokud ještě nemáš děti, takové vyhřívání není moc vhodné pro reprodukční orgány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus bus, je tu někdo, kdo umí, nebo zná někoho, kdo umí dodělat vyhřívání sedaček do Fabie II ?? Myslím tak, že přivezu auto- zaplatím- odvezu auto.. na toto si netroufám to dělat doma v garáži, takže hledám někoho, kdo to umí..

dík

Mám už druhou zimu ve služební FAB II toto:

http://www.htcarsyst...hrivani_sedadel

originál zabudované v původních sedačkách. Montáž jsem dělal sám. Funguje to k plné spokojenosti . Firma HTcar je schopna nabídnout i montáž Cena bych řekl je slušná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli okřídleného šípu,

pro: žralok - ono nejde o něj. Jde o šourek a obsah v něj, který je asi o jeden stupeň chladnější, to si určitě někdy zaregistroval. Zahřívat tyto orgány, není pro reprodukční schopnost pozitivní. Ty asi vlastníš vyhřívané sedačky? Patrně máš zájem o radu jak eliminovat případnou impotenci. Existují dvě možnosti. Nepoužívat vyhřívání či dokonale teplotně odstínit tyto partie. Ovšem jak je odstínit od tepla, to již nechám na Tvé fantazii. Pevně věřím, že si člověk zručný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli okřídleného šípu,

pro: žralok - to pro Boha néé. Jen žádné těsné věci co škrtí a to vyhřívání. To je taková odborná rada.Každý si může nakládat se svým zdravím jak uzná za vhodné. Léčení mužské neplodnosti, pokud nastane, je v takových případech komplikované a s nejistým účinkem, ale není tak nákladné, jako při karcinomu plic. Já jen, že někoho by to mohlo v pozdějším věku mrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli okřídleného šípu,

pro: žralok - to pro Boha néé. Jen žádné těsné věci co škrtí a to vyhřívání. To je taková odborná rada.Každý si může nakládat se svým zdravím jak uzná za vhodné. Léčení mužské neplodnosti, pokud nastane, je v takových případech komplikované a s nejistým účinkem, ale není tak nákladné, jako při karcinomu plic. Já jen, že někoho by to mohlo v pozdějším věku mrzet.

:noot: Vyškrtněte někdo toho urologa teoretika, to raději poslouchat Prochyho, než tyhle žvásty. Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez ohřevu sedaček si svojí Fabii nedovedu představit, mám pěti polohový potenciometr. TDi vcelku moc netopí, ale když je teplo pod zadkem tak jsem to dnes v -6 ani neřešil. Nebo spíš topí dobře, ale ne po třech kilometrech.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus bus, ridicak mam 13 let, deti 2, takze v klidu..

jinak tahle firma to prodava za 2600 korun, plus 1000kc montaz... zaruka 2 roky

http://www.htcar.cz/hts-fb-ii-vyhrivani-sedadel-pod-calouneni-pro-s-fabia-ii-roomster-2-sedadla/d-70619/

s origo tlacitky 3200..

nevim kdo kde vzal cenu 12000...

ano, stoji mi to,nesnasim tu zstudenou sedacku...jezdim kazdy den..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...