Přejít na obsah

Autopotahy od firmy MAD


baurak

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

nevím kde to dělaj, ale co sem se kdysi ptal kubiho na kolik by mě vyšlo obšití všech sedaček do něaký koženky, tak by mi to asi něakej jeho čalouník udělal okolo 10ky.. Jinak tady někdo před rokem nabízel toto obšívaní sedaček. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=4257

Takže na něakej ajšus ze slovenska a ještě za takový prachy bych se vyprd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo ti ty potahy nevnucuje. Ajsus, jak ty tomu rikas, koupis v Blobusu za 3sta s drakem.

Takovy luxusni jednani jako ma firma MAD, by mohly ostatni firmy jen zavidet. A kvalita je super. Zatim vsichni kdo to videli na vlastni oci, nechteli verit ze jsou to potahy. Ja jsem spokojen na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mojí ségry švagrová má nový Polo, když se mi s ním přijela pochlubit ještě ani nevylezla z auta a já si říkal hele MAD potahy a když vylezla tak jsem se jí zeptal a ona fakt, že jo a řeknu Vám provedení libovka akorát co jí vadí, že na zadní loketce po nainstalování přišla o úložný prostor tak tam jí kvůli dětem dala pryč kluci si tam dávaj hračky

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm je pravda ze je to hodne kvalitni a za ty penize to podle me stoji...nez koupit nekde neco za par korun a vypadalo to naprosto strasne

já plánuju, že jak přijde výměna autí tak si je pak do nového pořídím ;) fakt je to kvalitně zpracovaný a to jsem viděl jen látkové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...