Přejít na obsah

Neznám počet najetých km


Alexandr.UL

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,

Mám feldu 1.3mpi 50kw rv 2000.

Kdysi jsem měnil budíky a ty původní prodal.(původní bez otáčkoměru).Ale nevím kolik měli ty původní budíky najeto km.Měli více km,ale nevím o kolik.Ani nikde nemám zaznamenáno kolik km měli ty "nové" budíky při výměně.Co bych měl říct případnému kupujicímu?Mohu si nějak zjistit počet najetých km třeba přes diagnostiku?(slyšel jsem že u nových aut toj de,ale felda..)Mám vag kabel a program, ale nemám notebook,tak kdyby to šlo tak si snad seženu někoho kdo by mi noťas půjčil.

Hlavně bych kvůli tomu pak nerad měl nějaké problémy,tak předem děkuji za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc podle VIN zjistíš výbavu, a tak kupující pozná, že tam byli budíky bez otáčkoměru. A když mu na férovku přiznáš, žes měnil budíky, tak by problém bejt neměl, kor když udáš STAV TACHOMETRU a ne POČET UJETEJCH KILOMETRŮ.

Jinak opravdu jde dopočítat km aspoň na hrubo podle protokolů z STK nebo z papíru v servise (výměna kol....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...