Přejít na obsah

1,8 Turbo - zapalovací moduly (cívky)


michal_1

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Zdravím, nerad jsem tu po stopadesáté s obdobným dotazem, ale začalo mi to poslední době škubat a sem tam to jede na tři, nejznatelnější to je pod plným plynem.

Mám motor ARX a podezření na cívky zapalování - na svíčkách je 15tkm, jsou tam Bosch SUPER plus - předepsaný pro tento motor.

Chtěl bych eliminovat podezření a vyhnout se zbytečným investicím a tak se ptám:

Jak poznám, že je cívka KO, případně načatá?! Dá se to nějak změřit?!

Případně nenašel by se někdo z nedalekého okolí - olomoucký kraj - kdo by mi na zkoušební jízdu půjčil svoje?! Děkuji pěkně ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj....přesně tak čívkou to bude a změřit se dá ale až když je blbá a to stejnal poznáš na jízdě.....a vag to napíše přímo která!!!!

při dnešní ceně za origo bych neváhal a pokud to má něco najeto koupil bych všechny nové a 3staré bych nechal jako nouzovku.....protože odcházejí!!!!a svíčky bych doporučil jen NGK PFR6Q ty co tam mají být ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak jsem vcera udelal projizdku a logoval misfire count na vsech valcich a nic, ani tuk... takze bude zrada jinde :-/

kdyby to nebyly cívky, ale zlobily jen svíčky, na vagu by to ty nezápaly taky mělo psát ne???

Editováno: , autor: MišáK.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak jsem vcera udelal projizdku a logoval misfire count na vsech valcich a nic, ani tuk... takze bude zrada jinde :-/

kdyby to nebyly cívky, ale zlobily jen svíčky, na vagu by to ty nezápaly taky mělo psát ne???

Mam taky ARX. Nejdriv mi odesel jeden zapalovaci modul a po mesici druhej. Vzdy se to projevovalo skubanim (3 valec :) ) - nejvic pri jizde do kopce nebo akceleraci (to blikala i kontrolka motoru a vetsinou po delsi jizde uz svitila porad). Jeden odesel hned a druhej odesel postupne (parkrat to cuklo a pak 2 dny nic a pak konec). Vzdy VAG ukazal chybu a kterej valec !!!

Hlavne si ten modul kup ORIGO !!!! Mel jsem jeden novej neorig. a vydrzel tyden :).

Jinak kdyby jsi chtel jen vyzkouset, tak mam funkcni neorig. (co jsem vyreklamoval) - mam ted vsude nove orig. (jsem z Bruntalu)

jinak svicky jedine NGK :palec2:

Editováno: , autor: elmarees
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info a za nabídku... docela bych to i vyzkousel, ale vzhledem k tomu, ze vag nic nehlasi, zacnu od piky, tedy zmenim benzinku, koupim NGKcka a pak se uvidi... Ono mam taky nekde diru ve vyfukove soustave, rek bych tak prvni cast, nekde mezi svodama a katem, tipoval bych to na prirubu a to by s tim mohlo taky souviset...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NGK jsou samozžejmně špička .. ale jsou i jiní výrobci svíček než co se píše v etce... ;) hlavně je důležité aby svíčky byly bud Platina a nebo iridium a je jedno zda to vyrábí ten,či ten .. svíčky vyrábí např : NGK,Denso,Bosch,Brisk,Beru atd... jinak mimochodem jední se i o cenu .. ona totiš svíčka Na 1.8 T a RS není nic levného .. cena za denso a nebo NGK se pohybuje okolo 500 - 600 kč kus... ale zase vydrzí tak i 50 000 km

A ještě ze skušeností 1,8 turbo v pohodě jezdí i na obyčejné svíčky za 80 kč .. jen je problém v tom že tato svíčka vydrří tak 15 000 km takže výmněna s olejem .. :smich: ono totiš životnost svíčky ovlivnuje velké teploty motoru .. a zapuštěná svíčka v hlavě není nic moc... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info a za nabídku... docela bych to i vyzkousel, ale vzhledem k tomu, ze vag nic nehlasi, zacnu od piky, tedy zmenim benzinku, koupim NGKcka a pak se uvidi... Ono mam taky nekde diru ve vyfukove soustave, rek bych tak prvni cast, nekde mezi svodama a katem, tipoval bych to na prirubu a to by s tim mohlo taky souviset...

Jinak dirku mam taky :aggressive: ...nekde u toho vlnovce (nebo jak se tomu rika)...trosku to brble pri startu a pri vetsi akceleraci...ale jinak zadne cukani nebo neco.

Mam ji uz pres pul roku, ale porad se mi nechce do toho vrazit takove prachy :aggressive: (za vymenu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem zatím provedl následující:

Natankoval Carreru 100 - částečné zlepšení, škubání neustalo zcela

Ocelákem vydrhnul svíčky - zlepšení nepozoruju ani za tepla ani za studena

Vyměnil palivovej filtr, zatím bez škubnutí - teda kromě toho že mi při testovací jízdě vypadla hadička - to se ale zastavilo úplně(na filtr se nasazujou plastový náustky, žádna sponka, nic, nevím jak to vyřešit, aby to nespadávalo :-/ zatím sem tam dal sponku).

A na úterý jsem objednanej do SPEI na výfuk - tak uvidíme, co najdou!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Díky všem za ochotu(tedy nikomu)!!!

Tak vznesu další prázdný dotaz: kde může být chyba???

Situace - akcelerace s postupným sešlápnutím plynového pedálu až na podlahu je plynulá, svižná

akcelerace s okamžitým sešlápnutím plynového pedálu na podlahu má za následek chvilku zrychlení, výpadek (přidušení) zase zrychlení, pak třeba krátký výpadek a celkové zrychlení je takové gumové, jak na tři válce... a je slyšet, jakoby vzduch utíkal někam do prostoru místo aby tlačilo pořádně turbo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Díky všem za ochotu(tedy nikomu)!!!

Tak vznesu další prázdný dotaz: kde může být chyba???

Situace - akcelerace s postupným sešlápnutím plynového pedálu až na podlahu je plynulá, svižná

akcelerace s okamžitým sešlápnutím plynového pedálu na podlahu má za následek chvilku zrychlení, výpadek (přidušení) zase zrychlení, pak třeba krátký výpadek a celkové zrychlení je takové gumové, jak na tři válce... a je slyšet, jakoby vzduch utíkal někam do prostoru místo aby tlačilo pořádně turbo.

Jestli máš ještě zájem o tu cívku (nečetl jsem celé vlákno), tak jednu náhradní vozím v kufru (postupně odešly 2, tak jsem pro jistotu koupil třetí). V Olomouci budu od 13.7. teď mám dovolenou - takže můžu půjčit. Tak se ozvi - kabel a PC mám. Mám motor ARX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Pro všechny s motorem 1,8 T r.v. asi tak 2001-2003. Škoda auto udělala svolávací akci na zapalovací moduly pro tyto motory. Běží to ůdajně už celý rok. Zavolejte si do autorizovaného servisu a podle VIN vám sdělí, jestli se vás to týká nebo ne. Pokud někdo chodí na pravidelné prohlídky, tak už mu je pravděpodobně vyměnili. Škodovka se s tím moc nechlubí. Dnes jsem po tel. domluvě absolvoval a všechny 4 ks. vyměněny. Vše grátis, není k tomu nic potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdar, před čtrnácti dny jsem vyměnil zapalovací cívku na první válci + komplet svíčky... dneska při cestě do práce mi začal motor opět škubat a blikat kontrolka motoru

 

diag píše tohle:

 

VAG-COM verze: IHR 304.0
Autosoft
Číslo dílu řídícího modulu: 06A 906 032 DJ 
  Komponent a/nebo - verze: 1.8L R4/5VT     G   0001
        Kódodvání softwaru: 11530
               Kód opravny: WSC 31480
       Dodatečná informace: TMBFL21U718453467     VWZ7Z0A0807688
8 Nalezeny chyby:
17766 - Buzeni zapalovani valce 2 Preruseni
        P1358 - 35-10 -  - - Sporadicky
17769 - Buzeni zapalovani valce 3 Preruseni
        P1361 - 35-10 -  - - Sporadicky
17763 - Buzeni zapalovani valce 1 Preruseni
        P1355 - 35-10 -  - - Sporadicky
17772 - Buzeni zapalovani valce 4 Preruseni
        P1364 - 35-10 -  - - Sporadicky
16684 - Zjisteno vynechavani zapalovani
        P0300 - 35-00 -  -
16688 - Valec 4 Zjisteno zapalovani vynechava
        P0304 - 35-00 -  -
 
 
Je špatná zapalovací cívka na čtvrtým válci nebo je to něco jinýho?
 
Díky moc za radu!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...