Přejít na obsah

pasují sedačky z vw golf 4 combi do octavie sedan předfacelift?


herrkomisar

Doporučené příspěvky

Super!

Tak podle této teorie pasují i všechny dveře, kapota a skla.

:kol-44: :kol-44:

PISAL SOM ZE JE ROVNAKY PODVOZOK!!!! NIE KAROSERIA!!! :kol-31::kol-47:

Predstav si ze pasuju klucky,zamky, spinac svetiel, volant,packy sveroviek,tempomat,predna naprava+zadna naprava,vyfuk, atd,atd,

wojnar zas chces tu mudrovat :kol-46: Najprv si to over az potom sem pis!!!!

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, je to první vhodný téma, dával sem do O1 sedačky z golfu iv, všechno dobrý, jen zadní sedáky nemají uchycení pomocí toho ohýbaného drátu, ale plechy z přední strany, mel to někdo tak? Navarit do podlahy úchyty z golfu? Novější O1 měly taky tohle upevnění? Dík

Edit. Tak variant to má asi takhle, věřil sem informací tady a prodejce, dával někdo tedy tyhle sedačky do O1?

Editováno: , autor: Lukasmcl1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Chlapi, potřebuji poradit, koupil jsem si sedačky z Golfa IV polosporty nejsou el. stavitelné z výhřevem a airbagem přední a zadní z 3 pásy, moje otázka zni, jak přichytit prostřední pás viz obrázky, octa má šroub zkrz a golf má ovál, bude stačit delší šroub? , a teď k předním, já mám kožene, el. vyhřívané z airbagem a el. stavitelné z paměti L&K, jsou stejne konektory od výhřevu a airbagu, k předním jsem se ještě nedostal. Nebo jde přehodit jenom kostru z O1 na sedáky z G IV?

Děkuji za veškeré info.

20160816_140945.jpg

20160816_141018.jpg

20160816_141239.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 25. 10. 2015 na 18:22, Lukasmcl1 napsal:

Ahoj, je to první vhodný téma, dával sem do O1 sedačky z golfu iv, všechno dobrý, jen zadní sedáky nemají uchycení pomocí toho ohýbaného drátu, ale plechy z přední strany, mel to někdo tak? Navarit do podlahy úchyty z golfu? Novější O1 měly taky tohle upevnění? Dík

Edit. Tak variant to má asi takhle, věřil sem informací tady a prodejce, dával někdo tedy tyhle sedačky do O1?

Mam ten isty problem...ako upevnit zadne sedacky z golf4 do octavie 1....? Dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím, nechci zakládat další téma, tak se zeptám tady.

Chci dát sedačky z GIV do OI (mám je už prosezené a pořád se mi povoluje opěradlo u řidiče), včera jsem se na ně byl podívat, jsou v dost dobrém stavu, neprosezené, jen jsou zadní sedadla v celku. Pokud bych zkousl, že zadek bude v celku, bude mi pasovat opěradlo? Myslím si že jo, ale když jsem změřil opěradlo z golfu od spodní části po "zámek", tak jsem naměřil 39cm a u mě jsem naměřil 40,5cm. Výška opěradla je stejná, bude mi tedy zadek i tak pasovat (že by byl jinak posazený pant)?

Mám se do pátku rozhodnout, tak prosím poraďte. Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...