Přejít na obsah

Jak zprovoznit HF přes BT & Samsung Galaxy III


bRi

Doporučené příspěvky

teď jsem koukal na google play a tam je ta aolikace zdarma,ale píšou tam že je to jen na odzkoušení a že to funguje jen 10 minut a že se to potom odpojí,že je to jen na odzkoušení a pak si musíš stáhnout placenou verzi za 225 kč.nebo to snad někomu funguje i na tu trial verzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda rSAP nemám rád, při intenzitě telefonování, nasedání a vysedání za den bych musel furt přerušovat hovor, nemluvě o tom že pak nemám historii s kým jsem kdy mluvil v telefonu ...

Nakonec jsem to vyřešil koupí HF Standard jednotkou a Premium prodal jinému zoufalci.
Telefonování v pohodě, seznam se mi taky na COLUMBUSU ukazuje a mám klid... Stálo mě to 2.000 za jednotku a 3minuty montáže.

Ve finále jednodušší, než co update FW v telefonu řešit 5hodin proč se to zase špatně páruje a co kde zapnou, vypnout :)

 

Editováno: , autor: Bubák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, mam taky dotaz... Mam Samsung S3mini, vse mi funguje a slape jak ma přes rsap s radiem Bolero, ale chci se zeptat, jeli mozne aby mi zustal při spojeni s autem i telefon funkcni nebo aspoň internet v telefonu?? To je asi jedine co mi na tom vadi, ze nelze v podstate pouzit telefon při sparovani a internet potrebuji mit stále k dispozici....  Vedel by někdo tedy co s tim nebo se obrátit na operatora??,

Dekuji za odpověď....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...