Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Tak ja si ji kupovat nebudu, ale dostanu ji v prvni polovine roku od zamestnavatele. Mam rozpocet dle konfiguratoru do 600tis. Chtel bych combi a 1.8TSi. (v dieslu uz jezdim 10 let) Tak doufam ze combi prijde brzo. Neustale bojuji zda se zrici vybavy ve prospech DSG, nebo se na DSG vykaslat a za to co DSG stoji tam nahazet vybavu az po rozpocet. No kazdopadne se na ni moc tesim a doufam ze nebudu litovat prechodu na benzin. Ze mi ta 1.8Tsi udela usmev na tvari :)

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si ji kupovat nebudu, ale dostanu ji v prvni polovine roku od zamestnavatele. Mam rozpocet dle konfiguratoru do 600tis. Chtel bych combi a 1.8TSi. (v dieslu uz jezdim 10 let) Tak doufam ze combi prijde brzo. Neustale bojuji zda se zrici vybavy ve prospech DSG, nebo se na DSG vykaslat a za to co DSG stoji tam nahazet vybavu az po rozpocet. No kazdopadne se na ni moc tesim a doufam ze nebudu litovat prechodu na benzin. Ze mi ta 1.8Tsi udela usmev na tvari :)

.............podle mě DSG a hlavně vyhřívaný sedáky, ve své služ. Oct II 1.4 tsi ani jedno bohuže nemám.

Občas jezdím z naší služební flot. jestě ve Volvu XC 70 nebo Sup II , oba v automatu+vyhř. sedáky a tedy užívám si to, přeci jenom , když léta najíždíte ročně +- 45-50tis, tak tyto /pro někoho blbosti/ potěší a hlavně únava se dostaví cca o 1-2 hodiny později.

Mě jako nový služebák potká /doufám/ cca v 2014.

Editováno: , autor: Racek08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prve dva roky predaja urcite nie, kedze to stoji na novej platforme s novymi motormi. Nechce sa mi robit neplateneho testera :)

Ale potom urcite Combi, pripadne s 4x4 a 2.0 TDI kedze na liptove je snehu vzdy dost. Urcite tam bude nezavisle kurenie, vyhrievanie sedaciek a zvysok sa prisposobi aktualnej fin. situacii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto pekné , škoda že sú okolo neho zase reči a zaradenia do tried ako keby to bola A8L ... som úprimne zvedavý na ceny a výbavy , na prvé dojmy , ale proti rapidu kde som bol sklamaný pri predstavení a ešte viac pri vyskúšaní , sa to javí zatiaľ až na pár detailov lepšie , no ale Superb je Superb , aj bez lane assistu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...