Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

tak auto složili před 30 min, tak jsem tam letěl něco nafotit pro manželku a dceru :-)

tak se chci podělit o radost..

Tak to Ti taky gratuluju a znáš to přísloví : "je veliká radost, když se auto kupuje a ještě větší, když se prodává" :kol-48: A funguje to fakt spolehlivě. Už jsem to vyzkoušel asi 20x a vždycky se raduju víc na konci. Tys měl nebo ještě máš OII RS jo ? Není to krok zpátky s tímhle motorem ?

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec zvažuje koup 1.4 TSI Eleganc tak jsme nechali udělat conovou kalkulaci a z cenikové ceny 534000,- nabídka zní 495000,- !!! Co tomu říkate je to hodně nebo málo??? :kol-32:

Odpovím takto - zajdi k dealerovi BMW a nech si ukázat novou X1 a třikrát se zeptej, za co by byla ta nejlevnější. Dozvíš se že by stála nakonec pod 500tis.

Zajdi k Hondě a prohlédni si nový Civic 9G s motorem s millerovým cyklem, stojí od 329tis. aktuálně. A pak srovnávej.

Škodovky mám rád, ale jestli něčím neoplývají, tak atraktivní cenou.

A poprosím Tě snažně, zajdi k delarovi VW a sedni si do Golfa a zeptej se na "cenu". Já tam v lednu byl a vyrazili mi dech.

A zpracování interiéru je fakt vynikající. A to VW nemusím, ale fakt luxus.

Nevidím problém v tom domluvit si cenu. Jen se musíš snažit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovím takto - zajdi k dealerovi BMW a nech si ukázat novou X1 a třikrát se zeptej, za co by byla ta nejlevnější. Dozvíš se že by stála nakonec pod 500tis.

Zajdi k Hondě a prohlédni si nový Civic 9G s motorem s millerovým cyklem, stojí od 329tis. aktuálně. A pak srovnávej.

Škodovky mám rád, ale jestli něčím neoplývají, tak atraktivní cenou.

A poprosím Tě snažně, zajdi k delarovi VW a sedni si do Golfa a zeptej se na "cenu". Já tam v lednu byl a vyrazili mi dech.

A zpracování interiéru je fakt vynikající. A to VW nemusím, ale fakt luxus.

Nevidím problém v tom domluvit si cenu. Jen se musíš snažit.

Neví co tím pisatel myslel??? Já už jsem byl ve škodovce a to je jejich nabídka!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to byl jen příklad /Honda, BMW,..na sundání klapek z očí/.

Co tím pisatel myslel - že mi nabízeli za kopec peněz mou vysněnou 1,8

a musel jsme obejít všechny autosalony v Brně, a pak ještě za Brno, do kopců a hor, 

a vyplatilo se nakonec, ušetřil jsem dalších asi 70 tis. což je dost. Podtrhuji dalších.

 

A pak jsem se začal dívat po držácích RZ /SPZ že nejedno auto je tam odtud,

tak jsem se sem tam zeptal na pumpě majitelů a odpověďi byly stejné - hledali jsme rozumnou cenu a tam nám vyšli vstříc. Tak auta kupujeme u nich.

 

No a ovce zabékajou a mažou na Lesnou, nebo jinam. Zaplatí co konfigurátor ukáže. 

 

Třeba v Porsche Brno by mne na servisu neviděli ani omylem, je notoricky známo (zde v okolí)

že jejich mechanici rozprodávají oleje po sudech, bo jim uprostřed servisu vyvěrá ropný pramen apod.

Náš servis si jezdí osobně pro oleje, nenechá si je ani dovézt, oni jsou schopni je cestou přepravci vyměnit!!! je to výdělečnější než alkec.

Z Polska proudí do eshopů v CZ tisíce padělaných balení s nějakým polským mogulem a prodávají se za 440/litr atd. Ale to odbočuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak objednané mám už aj ja.

 

2.0 TDI, manuál

Elegance výbava

paket Business /bixenón, zadné LEDky, parkovacie vpredu - vzadu/

športový podvozok

17" kolá

základná biela farba

muzika Canton

trojramenný volant s ovládaním rádia a telefónu

 

nezávislé kúrenie nevyšlo, bude len vyhrievanie čelného

 

Nakoľko do firmy berieme dosť áut zľava 16,6%

 

Čakačka 8 týždňov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se tady plést do diskuse, ale tady je forum o OIII a pisatel se ptá na slevu u škodovky a ne jiných značek. A ještě O III je novinka, tak asi nebude sleva tak velká jak u značek, který v ČR prodávají pár kusů proti škodovce. Za půl roku možná rok půjde OIII s cenou dolů a sleva bude větší než teď. A nějaká Honda Civic se nedá s OIII srovnávat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovím takto - zajdi k dealerovi BMW a nech si ukázat novou X1 a třikrát se zeptej, za co by byla ta nejlevnější. Dozvíš se že by stála nakonec pod 500tis.

Zajdi k Hondě a prohlédni si nový Civic 9G s motorem s millerovým cyklem, stojí od 329tis. aktuálně.

 

Zmíněné BMW 1 startuje ceníkově na 577 500Kč a má to 75kW motor. Pokud chceš srovnávat s 1.4TSI/103kW, stojí 100kW motorizace u jedničky 640 000Kč. A to se dál musí připlácet za kožený volant, automatickou klimatizaci, mlhovky a spoustu dalších věcí. I kdyby se dala vyjednat sleva 80 000Kč, pořád je to cenově mimo.

 

Uvedená cena Civicu je virtuální. Srovnatelná motorizace se dá pořídit za 409 900Kč (řada prvků chybí) a nebo za 509 000Kč (poměrně dost věcí je navíc).

 

Pro zajímavost. Škodě bývá vyčítán systém příplatkových drobností (přihrádky, schránky atd.). Teď se dívám, že v základu Civic nemá zadní plato :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když vyjel SII jako novinka, nechal jsem si udělat u dealera cenovku a z fleku mi nabídli - 10%, takže ono to s těma "novinkama" nebude zase tak horký. Počítám, že před Škodovkou fronta nestojí. Obzvlášť dneska, když polovina národa nemá pomalu co žrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně tak, fronty u dealerů rozhodně nejsou a ač novinka, musí se srovnat s ostatními konkurenty na trhu. Čili i ty případné slevy jsou a budou, samozřejmě pro jednotlivce v jiném řádu než pro fleety.

Dneska jsem na dálnici potkal Rapida i O3 a zezadu, dokud nepřijedete blíže, jsou ta auta de facto identická. Myslím, že větší rozdíl identity by nebyl od věci, čistě z marketingových důvodů.

Mimochodem, v konfigurátoru se objevily nové položky - zadní LED světla u Ambition a potom jiná verze Light Assistent. Obě položky zatím bez ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to s cenou LED nepřeženou, stejně to bude asi Made in PRC, protože tam si na to potrpí. Po ekonomické stránce se domnívám že bez slev od začátku nebudou mít moc šancí, viz Rapid. Taky na trhu je obrovská konkurence, každej den slyším od konkurence nové akční nabídky až o 250 Tkč sleva po dobu týdne atd. To vypovídá o celkové situaci na trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmíněné BMW 1 startuje ceníkově na 577 500Kč a má to 75kW motor. Pokud chceš srovnávat s 1.4TSI/103kW, stojí 100kW motorizace u jedničky 640 000Kč. A to se dál musí připlácet za kožený volant, automatickou klimatizaci, mlhovky a spoustu dalších věcí. I kdyby se dala vyjednat sleva 80 000Kč, pořád je to cenově mimo.

 

Uvedená cena Civicu je virtuální. Srovnatelná motorizace se dá pořídit za 409 900Kč (řada prvků chybí) a nebo za 509 000Kč (poměrně dost věcí je navíc).

 

Pro zajímavost. Škodě bývá vyčítán systém příplatkových drobností (přihrádky, schránky atd.). Teď se dívám, že v základu Civic nemá zadní plato :-)

Tak podle webu ano ale realita na prodejně, kde už 5 dní neprodali jediné auto je jiná.

X1 sDrive 18i má 150 koní, soused ji parkuje před barákem, má klimu i volant a jiné a dal za ní fakt 510 i s kolama ap. Nekoupil to napoprvé, trochu se s nimi handrkoval. To je ale auto!

 

Honda Gyor - odečti Maďarské DPH vysoké + odečti daň z luxusu (oni a dánové mají  třísložkovou cenu, celá evropa má jen netto + dph). Takové auto přivezeš a pouze zaplatíš DPH. 

Fakt není 4 na začátku. Projeď si ceny nových hond civic v Aradu /Rumunsko/ taky ti to prodají bez DPH + 80€ převozky + 38€ pojistka. Toho o Hondě nevíte asi dost, doporučuji se projet, jestli něco Honda umí tak motory. Poprosím nastudujte si co je to motor s Millerovým resp. Atkinsonovým cyklem, je v každém Civicu. A bez turba.

 

Obecně - zkusme se nevěnovat se tolik webům a ceníkům, a běžte se dohodnout na autosalon. 

Z vlastní zkušenosti vím, že se dá přeskočit i těch 16,6% ale fakt to nikdo nebude psát na bilboardy. To se prostě musí domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VtecManiac : 

Super ,moc díky. Hned to vypadá jinak :) ty kola budou asi 18" ?   No já asi snižovat nebudu . U mě jasně vede komfort  před desingem i když takhle to prostě vypadá skvěle.

Kdybych bydlel v Německu nebo Rakousku tak možná kývnu i na 19" a sport podvozek. Jenže já vyjedu od baráku a jenom --Bum-Prásk--skříp- au- no prostě tankodrom tady na Praze východ.

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mám ju na víkend požičanú. Stojí pred barákom, keďže nasnežilo asi 20 cm snehu... :kol-29:

 

Včera som som absolvoval cca. 150 km. Je vo výbave Elegance s 2.0 TDI. Auto je vo vnútri citeľne väčšie, sedačky majú fajn tvarovanie a motor je v porovnaní s mojím predchádzajúcim 1.9 TDI ako z inej planéty... :kol-47: Vo všetkým smeroch sa mi páči viac, než moja terajšia.

 

Nech sa to roztopí, nech sa ešte povozím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  ano, orig. kola 17´ HAWK z O3 příslušenství... pneu mají vysoký profil, takže jízda je pohodlná...neporovnatelně s tím co mám na O2RSFL (19tky)...

Nevieš náhodou  o kolik cenťákov je športový podvozok nižšie ako séria? Nikde sa to nepíše,akorát že stojí 2 900 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...