Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Nad tím paketem jsem dlouho přemýšlel a vlastně jsem ho tam i původně měl, ale pak se mě to nějak rozleželo v hlavě a říkám si zda to vůbec využiji ty věci :)  jelikož auto beru hotově a s tím jak nám Octavii v loňském roce dvakrát zdražili mám rozpočet už našponovaný :D  tak jsem paket zrušil a dal xenony, které dle mě využiji daleko více, protože opravdu proti klasickým lampám musím říci, že ty svítí suprově :D a i to auto přeci jen je s něma takové šmrncovní :) Výběr barvy vidím, že máš hodně podobný když jsem vybíral já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OCTA75: upřímně závidím. Já objednával 4. prosince a zatím nic. Asi budu muset popohnat prodejce jestli už zná aspoň termín výroby.

Jinak objednáno téměř to samý co DEZENT - 1,4 TSI v Denim barvě akorát v kombajnu. Výbava STYLE + xenony + nějaký další hovadinky jako Bolero, sklopný zrcátka, Kessy, vyhřávaný trysky atd. Jo a kola mám teda jiný - Terron.

Co se barvy týká, tak to mám podobně jako všichni dnes zmínění. Na prvním místě  stříbrná, ale těch jezdí mraky, takže ne. Druhá Race neprošla přes manželku. Topaz tlačila žena, ale podle mě je to děsně nepraktická brava, takže jsme se nakonec shodli na Denimu. Upřímně jsem zvědavej, jak se mi ta barva nakonec bude líbit z blízka....jestli se dočkám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dex Drexler to ano to už by prodejce mohl vědět nějaký ten termín ať se klidněji spí :) jinak hnědá topaz není špatná, ale přesně jak píšeš na údržbu i drobné oděrky děs vše je hned vidět :( a při mě co jsem si užíval šest let stříbrné tak by to byl mazec :D tu i navoskovat nebyl žádný problém snesla cokoli a vypadala vždy úžasně :) Jediné co pro mě bude učení je po x letech benzín z toho mám největší obavy :) Tak držím palce aby jsi se už dočkal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za přání, a také všem čekatelům přeji co nejkratší dobu čekání. Jen pro info, objednal jsem v této výbavě:

Výbava Oc je ambition fresh +

"SUNSET" (PH7) 4 700 Kč

"CLIMATRONIC" - dvouzónová klimatizace s
elektronickou regulací včetně kombi- filtru s aut.
cirkulací a chlazenou schránkou u spolujezdce
(PHB)
18 000 Kč
Kola z lehké slitiny "ILIAS" 6,5J x 16" - 4 ks (PJ1) 0 Kč
Rezervní kolo ocelové (plnohodnotné), zvedák
vozu, klíč na kola (PJB)
1 600 Kč
Koženka na zadní straně opěry předních sedaček -
Ambition (PLD)
500 Kč
Malý kožený paket (3 ramenný sportovní
multifunkční kožený volant pro rádio a telefon)
(PLU)
2 300 Kč
Infotainment Amundsen 6,5" s navigací (včetně
mapového podkladu), Bluetooth, Apple konektivita
(PNC)
13 000 Kč
Komfortní telefonování s hlasovým ovládáním
(PT3)
500 Kč
"LIGHT ASSIST" s "DAY LIGHT", dešťový senzor,
osvětl. prostoru pro nohy vpředu a vzadu (WAJ)
5 300 Kč
Bi-Xenon.světl.s AFS a s LED den. svícením,
výsuv. integ.ostřik.světel a před. mlh.světl. černé
(WB1)
25 000 Kč
PŘÍSLUŠENSTVÍ - Gumové koberce LHD (YDC) 625 Kč
Zásuvka na 230 V (9Z3) 2 500 Kč
Zadní sedadlo nedělené, zadní opěradlo s loketní
opěrou dělené a sklopné (3NU)
1 400 Kč
Vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním (4L6) 1 000 Kč
Odkládací schránka v kufru vpravo i vlevo,
cargoelement vpravo (3N9)
300 Kč
REAR VIEW CAMERA (KA1) 8 000 Kč
Zadní světla s LED diodami (8SK) 3 500 Kč
a po slevě 6,5% jsem se dostal na cenu 503 000 Kč s leasingovým úrokem 4,3%.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapomněl, že jsem změnil kola na 17" Denom a barva je cappuccino.

U barvy jsem se rozhodoval mezi již vybranou a modrou denim. Měl jsem to štěstí a zrovna při návštěvě autosalonu obě barvy stáli vedle sebe v přibližné výbavě (už připravené k prodeji na objednávku) co budu mít já, a tak jsem se rozhodl pro cappuccino, ale bylo to těsné :kol-139:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, motor 1,2 tsi. Už jsem to tu jednou popisoval, měl jsem půjčené na pár dní oboje motorizace, a vzhledem k cenovému rozdílu 45 000 Kč v mé výbavě a pro mě nezanedbatelnému rozdílu jízdy (ne výkonu), jsem se rozhodl pro 1,2 tsi. Kdyby v nabídce fresh byla i 1,4 tsi, rozhodování by bylo složitější a asi bych šel do silnějšího motoru.

Pro usnadnění rozhodování při výběru barvy jsem dám fotky. Tím nechci říct, že jsem vybral nejlepší barvu, ale není nad to to vidět jak vypadá ve skutečnosti. Předchozí dvě auta jsem měl ve stříbrné barvě a musím uznat, že je to nejlepší barva na údržbu. A to samé předpokládám u cappuccinové, aspoň doufám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diesla jsem již nechtěl, po deseti letech jsem se rozhodl pro změnu, už vzhledem ke snížení spotřeby u benzínů. 1,2 tsi jsem měl půjčenou na čtyři dny a pořádně ji prověřil včetně spotřeby. Po ujetí 1200 km byla průměrná spotřeba 6,1 litrů na sto. A to jsem ji nijak nešetřil :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, i já jsem se rozhodl pro 1.2 tsi, dnes objednáno. Konkrétně liftback Fresh + nějaká mimořádná výbava, barvu Topaz vybrala manželka s dcerou. :kol-48: Vzhledem k mému nájezdu 15 000km ročně byl benzin jasnou volbou a Fresh jasný díky výbavě. S 1.2tsi 81kW určitě dokážu spokojeně žít, jak jsem si ověřil při několika jízdách s tímto motorem ve Fabii, Rapidu i Octávce. :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tím paketem jsem dlouho přemýšlel a vlastně jsem ho tam i původně měl, ale pak se mě to nějak rozleželo v hlavě a říkám si zda to vůbec využiji ty věci :)  jelikož auto beru hotově a s tím jak nám Octavii v loňském roce dvakrát zdražili mám rozpočet už našponovaný :D  tak jsem paket zrušil a dal xenony, které dle mě využiji daleko více, protože opravdu proti klasickým lampám musím říci, že ty svítí suprově :D a i to auto přeci jen je s něma takové šmrncovní :) Výběr barvy vidím, že máš hodně podobný když jsem vybíral já :)

 

Tak to celkem chápu, ikdyž já už bych těch 12k navíc asi oželel, ikdybych to měl vzít na 3 měsíce z kreditky :D, v tom Style II paketu je toho celkem dost. Xenony mi bohužel nevycházely do limitu, při dodržení pravidel, která na auta máme :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, mam taku dilemu. Mam objednanu OIII 1.6 DSG a dnes som si bol taku octu pozicat a co ja viem. Ako jazdi krasne ale mal som pocit ked som vystupil po 130km, ze som zliezol z kolotoca. Je to len vec zvyku alebo je to normalne ze ten automat tak hojda (mam na mysli brzda-plyn). Podla mojho nazoru manual dokazem jemnejsie ovladat cez spojku ako to robi automat.... Opravte ma ak sa mylim a je to len o tom ze som zvyknuty na manual a ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dost mozne ze to s automatom "zatial" neviem. Ked je niekto zvyknuty na manual a presadne na 130km do DSG tak to asi nebude to prave orechove. Preto sa pytam ci je chyba v mojej pravej nohe, alebo .... :-) . Inak bolo to auto z pozicovne ale malo najazdenych necelych 3000km takze asi to rozbite este nebude. Samotne radenie mi problemy nerobilo, to auto ide nadherne a podla mna je sviznejsie ako 1.6 s manualom. Ale celkovy dojem mam z tej jazdy taky iny. Preto sa pytam ci tu nie je niekto co tiez presedlal a ci nemal podobne "problemy" ako ja a ci je to len docasne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dost mozne ze to s automatom "zatial" neviem. Ked je niekto zvyknuty na manual a presadne na 130km do DSG tak to asi nebude to prave orechove. Preto sa pytam ci je chyba v mojej pravej nohe, alebo .... :-) . Inak bolo to auto z pozicovne ale malo najazdenych necelych 3000km takze asi to rozbite este nebude. Samotne radenie mi problemy nerobilo, to auto ide nadherne a podla mna je sviznejsie ako 1.6 s manualom. Ale celkovy dojem mam z tej jazdy taky iny. Preto sa pytam ci tu nie je niekto co tiez presedlal a ci nemal podobne "problemy" ako ja a ci je to len docasne. 

Ja som bol tvrdy zastanca manualu a o automate som nechcell ani pocut,ale vyskusal som prave dsg dvojspojku a uz v zivote kvedlat manualom nechcem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jancoSV: Podla aktualnych terminov vozidla objednane po 08.01.2016 (takze aj moje auta kadze medzi sviatkami nik nepracoval) je termin na OIII Combi 18t + 2t dodanie na SK a FabiaIII 16+2t.  :kol-44:

 

 

Tak a fabia ide do vyroby 3.3.2016. V porovnani s povodnm "planom", skor o 5 tyzdnov (auto bolo objednavane 22.12.2015). Na octaviu sa stale caka. Dnes som im prekopal konfiguraciu uplne (zmena motorizacie, vybavy) tak som zvedavy ako velmi mi to doku*vi termin vyroby  :kol-32:

Inak to cakanie je strasne, clovek je z toho normalne na prasky.   :kol-25:  :kol-28:

Editováno: , autor: Scenic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Posledni zdrazovani bylo plosne o 7k Kc v pripade O3.. Co se cen aut z progrmau SkodaPlus tyce.. tak tam to slo dost nahoru :(

 

Cekani utece jak voda, jen to nechce na to myslet.. Pripadne si kratit dlouhe chvile videama z Youtube.. To alespon pomaha na me dlouhe chvile :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...