Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

1.4 spatna není. 1.8 ma o neco vyssi vykon a cca. litr vyšší spotrebu. Jak uz zaznelo, 1.4 nema vzadu viceprvek. Muj subjektivni názor je, ze to 95% ridicu ani nepozna. S DSG maji navic oba motory stejny krouťák.

 

Jestli nejsi závodník, kterej nejradeji vidi rucicku otáčkoměru u cerveneho pole, tak ber 1.4

 

Jeste bych doplnil Aleše, ze auta s alarmem umi zvukove upozornit na zamceni/odemceni vozu. (ze se to da dokodovat pres klakson bych sem ted netahal)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepotrebuji zavodni auto, ma to byt rodinny kombik s nejakou lepsi vybavou, ktery obcas umi jet i rychle... myslim ze 1.4 ideal.

 

No jako je pravda, ze s nezavislym topenim, el. oteviranim kufru, adapt. tempomatem tak trochu bojuju, jestli to tam nechat nebo to dat pryc. Je to 50000,-... zase si auto nekupuju kazdy den... fakt nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Daff.cz napsal:

DSG urcite nevypustim. Co je na te 1.4 spatnyho?

Na samotné 1,4 Tsi určitě nic - navíc jsem se 110 kW verzí ještě ani nejel. Můj osobní pocit s DSG je takový, že bych jej asi nikdy nechtěl.

Nic víc, nic míň.

Ty si vybíráš auto a taky si jej zaplatíš takže z mého pohledu si nechat v tomto radit mi přijde zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, holky ... :) Ma tu nekdo novou FL Octavku v modre race metalize? Dneska jsem ji zahledl na ceste, ale bez LED svetel a celkem mi ta barva padla do oka ... ma ji nekdo s LEDkama? Mohli by jste hodit nejake foto? Kdyz tak diky :) 
Jinak uz mam objednanou stribrnou metlu, ale barvu jeste muzu zmenit, ted premyslim jestli nevzit tu modrou :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎13‎.‎5‎.‎2017 na 10:17, Daff.cz napsal:

Nepotrebuji zavodni auto, ma to byt rodinny kombik s nejakou lepsi vybavou, ktery obcas umi jet i rychle... myslim ze 1.4 ideal.

 

No jako je pravda, ze s nezavislym topenim, el. oteviranim kufru, adapt. tempomatem tak trochu bojuju, jestli to tam nechat nebo to dat pryc. Je to 50000,-... zase si auto nekupuju kazdy den... fakt nevim.

Z ničeho neslevuj bude tě to později srát!!! Byl jsem na tom stejně u RSa a když jsem kupoval 1,4TSI tak jsem neslevil z ničeho a jsem rád!!!

Zatlač na prodejce na slevu z téhle cenofky  to vidím kolem 70ti dolů!!!

Editováno: , autor: kacer1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 5. 2017 na 20:51, Daff.cz napsal:

Penize problem jsou, uz jsem nasponovanej. Proc dat alarm pryc prosim?

 

Je to sedm tisic za nic. Safe system je sice hezka vec, ale realne stejne k nicemu. To same "pancerovani" jednotky. Zlodej alarm hrave prekona a nebo jeste hur, si houkajiciho auta nikdo ani nevsimne. Investice do pojisteni s nizsi spoluucasti ti pokryje i rizika drobnych kolizi.

 

Co se podvozku tyce - mam srovnani nekolik tisic km s viceprvkem s CNG a cca 25 tisic km s 1.6TDI bez Haldexu. Obe varianty predevsim pri nizkem zatizeni, ale velmi casto take nalozene v ramci presunu rodiny. Rozdil poznat jde vyrazne kdekoli mimo dokonaly povrch. Od hloupych retarderu (kde tlumi lepe), pres stabilitu v zatackach (kde umi jednoducha na nerovnosti hezky uskocit) az po dalnici (kde je jednoducha vyrazne nervoznejsi sam o sobe). Pro zatizeni rozdil tak velky neni. Na kvalitni silnici bez der a prasklin a pri nizsich rychlostech rozdil znatelny neni. Jedna vec je pozitivni - dokud clovek nezkusi lepsi variantu, tak mu to tak hrozne neprijde. CNG je vyrazne tezsi, takze srovnani nemam pri vetru. Tam je i pres vyrazne vyssi hmotnost ale take docela nachylna. U 1.6TDI to hazelo jako blazen.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Jojo91 napsal:

Hosi, holky ... :) Ma tu nekdo novou FL Octavku v modre race metalize? Dneska jsem ji zahledl na ceste, ale bez LED svetel a celkem mi ta barva padla do oka ... ma ji nekdo s LEDkama? Mohli by jste hodit nejake foto? Kdyz tak diky :) 
Jinak uz mam objednanou stribrnou metlu, ale barvu jeste muzu zmenit, ted premyslim jestli nevzit tu modrou :) 

 

Race faceliftu slusi hodne, zvlast ve verzich s chromovanymi listami a zatmavenymi zadnimi svetly.

 

Oc_022b.thumb.jpg.dc2ffac0d855a05aa1f790f6812ef70c.jpg

 

F72111393_1.thumb.jpg.8bf9ae29eb65043d89cd61ce482a6348.jpg

 

Oc_030c.thumb.jpg.6bf27ceedbbfd3dae897f7fe8e57e85a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, bojler napsal:

 

Race faceliftu slusi hodne, zvlast ve verzich s chromovanymi listami a zatmavenymi zadnimi svetly.

 

Oc_022b.thumb.jpg.dc2ffac0d855a05aa1f790f6812ef70c.jpg

 

....

 

 

 

Jj, asi to nakonec zmenim :)

 

Edit: a ty zatmavene zadni svetla jak to je? To neni ve vybave style ne? Bo jsem prave v realu jeste nepostrehl, ze by nekdo mel zatmavene zadni svetla ....

Editováno: , autor: Jojo91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kane13 napsal:

Nižší výbavy mají světla, která jsou de facto shodná s před FL variantou, jen svítí jinak céčka, resp. céčko.

 

To je věc, kterou jsem moc nepochopil. Stačilo vzít původní světla a nehrabat do nich. Takhle jsou to dva sice téměř totožné, ale rozdílné artikly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, kacer1 napsal:

Z ničeho neslevuj bude tě to později srát!!! Byl jsem na tom stejně u RSa a když jsem kupoval 1,4TSI tak jsem neslevil z ničeho a jsem rád!!!

Zatlač na prodejce na slevu z téhle cenofky  to vidím kolem 70ti dolů!!!

 

To mi právě říká manželka taky, že abych potom nelitoval. Slevu na auto mám takovou, že o větší se semnou nikdo nechce ani bavit...

Editováno: , autor: Daff.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adaptivni tempomat tam urcite nechej. Ve spojeni s DSG je to skvely. Pouzivam ho po Praze denne a i z toho duvodu jsem ho nechal pridelat do konfigurace kdyz se brala F3 pro pani :).

To spise lane assist je pouzitelnej pouze na dalnice, jak adaptivni tempomat (to jen tak btw..).

Pokud nehodlas obcas nekde nechat svoji ratolest chvilku v aute, tak pak alarm (a safe system) ztraci smysl. Sklopeni sedacky spolujezdce vyuzijes? Pokud ne, tak dej pryc to. Gumovej koberec do kufru.. radejc oboustranej, sam ho mam a nemuzu si to vynachvalit - lze dokoupit pozdeji samostatne. Stejne tak zasterky i gumovy koberce dovnitr (ty sou ale vazne fuj fuj!).

 

Bufik ani elektrickej kufr bych ja osobne pryc rozhodne nedaval. Jak psal Ales, to ze ho O3 lift oproti S3 liftu nema, je to co me sere asi ze vseho nejvic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...