Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Co se týká koženky na zadní stranu sedadla, kolega má a já bych bral taky. Vypadá to stejně jako na kožených sedačkách. Já bych po zkušenostech s balením na hory, kdy byl kufr plný po střechu radši asi nebral elektrické zavírání kufru, protože pak bych ho asi nezavřel. Nebo to jde bez poškození zabouchnout i ručně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí když jdu ráno po ulici na vycházku se psem a studené diesely smrdí strašně. Nejradši bych jim hodil po autě žulovou kostkou. 

 

když sem měl ještě naftu CR s DPF, tak vždy po ranním startu mě smrděla celá garáž, potažmo i celej sklep...

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kokta7 napsal:

stačí když jdu ráno po ulici na vycházku se psem a studené diesely smrdí strašně. Nejradši bych jim hodil po autě žulovou kostkou. 

 

když sem měl ještě naftu CR s DPF, tak vždy po ranním startu mě smrděla celá garáž, potažmo i celej sklep...


Tak, tak ... moje slova ... strasny chrochtak ten diesel :D

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak moje nová O3FL L&K 1.8TSI/DSG, je ve výrobě od konce června, konfigurace je zde, přibyl ještě DCC ("Sportovní podvozek" odpadl) a nějaké drobnosti... Z různých důvodů jsem postupně zavrhnul jak Supa, Kokodáka i nastupujícího Karoqa, a zůstal u O...

 

Loučení se stávající Laurinkou bude celkem smutné (už je dopředu prodaná), byť má nyní již cca 170kkm (ale shortmotor měněn v 105kkm), autu i s dnes mimořádnou výbavou nic nechybí. Až na nějaké ty nové asistenty, o něco lepší motor, a to DCC, které v FL údajně šlape velmi, velmi dobře... Jinak pro mě řada věcí, na které jsem již zvyklý, a které moc již nepřekvapí např. DSG, parkovací kamera, kompletní parkovací robot/automat, bufík s dálkou atd...

 

Některé věci mě ale celkem překvapily, jako u LK nyní doplatek i za zcela obyčejný "Sunset", přičemž u LKčka OIIFL byly v ceně fenomenální "SunSafe" (nyní u Škody, možná i VW již zcela nedostupné), v takřka 5ti násobné ceně (!), příplatek za Columbus, a také prý mizerný zvuk SoundSystemu opět oproti vynikajícímu SoundSystemu  O2FL. Atd.
Také moje současná modrošedá kůže vypadá i dnes elegantněji než ta hnědá kombinace kůže a Alcantary, neuvěřitelně mě připadá fakt, že to vypadá, že na dveřích je nějaký tvrdý plast, kdežto nyní mám i tam kůži...

No co nadělám, už jsem se rozhodl, očekávám také těch dalších 20 HP u motoru (což ve skutečnosti bude kolem 200 HP, a to je pěkné) i lepší spotřebu, trable  s původním 1.8 TSi je také asi minulostí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co se kazdymu na hnedym interieru nelibi.. Ja jsem se ho sam bal ale byl sem mile prekvapen. V S3 ta hneda mi prijde trochu svetlejsi a tam se opravdu moc nehodi.

Mel jsem Rapida tesne po tom co se poprve predstavil.. o plastech vim svoje a O3 je zlata :) To ze se setri je videt vsude, u konkurence si clovek tak uplne nepomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mike

tvuj pohled na vec asi bude tim, ze neznas ci nevis, jak vypada (vypadala) vybava L&K provedeni u O2FL...
Jinak jsem jasne psal "...moje současná modrošedá kůže vypadá i dnes elegantněji než ta hnědá kombinace kůže a Alcantary...", myslim, ze to je snadno pochopitelne. Ja se ho nebojim ani jsem nepsal, ze se me nelibi, ale Roalty kuze u O2FL vypada docela jinak. No jen doufam, ze jsem neudelal chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

L&K v OII melo sunsafe v zakladu az po faceliftu. Mimo tuto vybavu jsem je nikdy na jinem provedeni nevidel. Columbus byla u faceliftu anomalie, protoze Amundsen stal 3 890Kc a Columbus 5 990Kc. Pritom u Elegance byl Columbus za "klasickych" 53 490Kc a a Amundsen za 12 690Kc.

 

Kazde z tech aut vznikalo v uplne jine dobe a take tomu odpovidaji. Bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SunSafe u O2 - nepsal jsem nic jiného, naopak jsem se podivil nad tim, ze nejen ze to jiz neni k dispozici (ani Superb !), ale hlavne, ze nyni musim i u LK edice doplacet "podelany" Sunset. A mimoch. skla SunSafe se dala objednat myslim i do kazdeho nizsiho provedeni, cena pokud si dobre vzpominam kolem 25-26.000 Kč.
 

Columbus u O2FL - jakápak anomálie ? Pokud se hovořilo o vlajkové lodi (a tehdy to tak Škoda prezentovala), tak by v takovém provedení měl být i Columbus. Když jsem já FL kupoval, tak také nebyl LK standardem (to byl Amundsen), ale byl za příplatek 0,- Kč...(!)

 

Myslím, že toto dnešní dost osekané a ošizené vrcholové provedení si již moc to LK nezaslouží, nicméně se to stále vyplatí, pokud někdo plánuje objednávat většinu příplatkové výbavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...