Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Takže taky napíšu. Objednáno u dealera v Praze. OIII - elegance 1.8 TSI (modrá race). Příslušenství - paket plus (elegance)

BI-xenony , light asistant , prodloužená záruka 4 roky (60000) , construkt , zadní stěrač , alarm a nějaký další drobnosti. Bratru po všech slevách 586 000 ,- Co napsat snad jen že teď bude dlouhé čekánííííííííí ...

Kolik si měl ceníkovou cenu před slevou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VtecManiac > Ahoj. Tak veliká gratulace. Koukám ,že jsi čekal něco přes měsíc což je super čekačka. Mám jednu prosbu . Nemůžeš prosím nahodit nějakou fotku z boku ? Jedná se mi o ten snížený podvozek . Hodně jsem o něm uvažoval ,ale nemohu se rozhodnout. Moc bych to chtěl vidět s tím sníženým podvozkem. Jinak hodně šťastných KM :)

A taky třeba nějaké příspěvky k tomu jak je to případně tvrdé nebo třeba v pohodě na tom podvozku. Škodě Zdar !!

Ps: A kola jsou 17 ??

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, díky za přání, auto je pro manželku, takže ji přání vyřídím :-) já si počkám na RS verzi v kombíku.Miluju bublinky, teda kombíky :-)

co se týče podvozku, nejdřív jsem koukal že je to vysoký jak koza, ale prodejce mi řekl, že tam jsou takový "dorazy" kvůli tomu, aby to mohlo jet na kamionu. Tak kouknu na tlumiče a opravdu to tam je.

až se to př. týden bude přihlašovat atd, tak to prý sundají, pak příp. nafotím.

Kola jsou 17tky, samozřejmě tam půjdou na léto 19´ okamžitě.zatím nevím ale jaký...

jen chci doplnit, že ta alcantara je naprosto super, ještě, že jsem nešel do tý kůže (tu mám ted v O2 RS FL), tohle je lepší (navíc levnější)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...