Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

v ramci servisni prohlidky v porsche brno mi byl tento vuz zapujcen zdarma.. ja i manzelka jsme se schodli, že to nechceme, zlata naše fabka-- rapid má tuhé naladění, jel jsem po dálnici,skákalo to jak koza a cítil jsme fak každou díru.. navíc se mi nelíbí palubní deska... a jsem zvyklý na iné uspořádání prvků topení, rapid to má dole.. dál se mi nelíbil posez, fabka mi přijde výš, no a na rozměry je rapid stejně uzky jak fabka.. z toho mi plyne, že zůstanu u fabie.. rapid mě ničím neoslovil... navíc mám fabku na LPG, takže jezdím za polovičku, což při mém nájezdu 9000km za 3 měsíce je parada.. nová oktvka mě zaujala, ale po zjištění, že za to auto dám v trošku přijatelné výbavě přes 500 000 a v naftě tuším 550 dle ofiko ceníku.. NE díky...nejsem blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dilema co koupit jsem řešil v roce 2009 kdy jsem poptával OII 1,8 TSI LK combi a Mondeo Combi. Protože jsem měl super zkušenosti s O1 1,8 T, kterou mám do dnes a s Mondeem combi které sloužilo bezvadně spolu s O1 tak jsem myslel že zůstanu věrnej stáji. Jenže po prostudování tehdejších nabídek jsem propátral net a bingo koupil jsem nový Sorento v plný výbavě v Bavorsku a za cenu o 150 Tkč míň než nejnižší nabídka od Škody a Fordu. Nyní jsem si tak zvyknul na permanentní 4x4 a 2,2 tuny pohotovostní váhy že již nikdy nepůjdu do klasiky s malým motorem. Sranda je že s 2,5 Cdri jezdím kolem 8 litrů nafty a to při veký váze auta a to může táhnout 3 tuny na závěsu. Takže jsem si polepšil, naprostá spokojenost po čtyřech letech a OIII mě tedy neinponuje. Konec konců i stav silnic je na offroad a proto předu blahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct já to hodnotím podle toho co jsem viděl při mých třech návštěvách různých prodejců. U nás jen v prosinci velice propad prodej nových aut. Jestli se stal nějakej zázrak začátkem roku to netuším.

Tak já jsem slyšel , že je celkem nával na ty Sorenta. Původně jsem myslel, že to jsou nějaký sušenky , ale prý je to auto a snad lepší než O III - má to snad vetší sedačky, ale musí se pro to zase do Bavor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Racek08

Současné Sorento 3 je jiná třída, ale proti němu je OIII chudej příbuznej a pokud by byly u nás za identickou cenu tak s OIII asi neprodá jediná. A sedadla, to vůbec nejde porovnávat, to co nyní je v OIII nebo SII bych nenazval sedadlo, ale atrapa. Bohužel ve vyšších výbavách Škody se nyní již ceny vyrovnávají a u SII i překonávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preliezol som si to , interiér pekný , aj sedačky , dverné výplne vyzerajú super ako v PASSATe vrátane líšt - jediné kde vidím že sa zase šetrilo je horný tvrdý plast výplne kde si ja osobne opieram ruku počas jazdy ,aspoň vpredu ho mohli nechať . Budíky , radenie , ovládače , climatronic všetko v klasickej logike kde nie je čo meniť . Trošku divne esteticky podaná ručná brzda . Ostatné fajn . Od von to vyzerá slušne - čierna , síce sa mi ten predok nezamlouval ale nejak si už zvykneme , zadok ala A6 akurát to zošikmenie pri sveltách by som tam ja nedal lebo to opticky vyzerá divne , No skrátka som zvedavý ako to bude jazdiť a či sa to nebude srať ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže taky napíšu. Objednáno u dealera v Praze. OIII - elegance 1.8 TSI (modrá race). Příslušenství - paket plus (elegance)

BI-xenony , light asistant , prodloužená záruka 4 roky (60000) , construkt , zadní stěrač , alarm a nějaký další drobnosti. Bratru po všech slevách 586 000 ,- Co napsat snad jen že teď bude dlouhé čekánííííííííí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...