Přejít na obsah

Gateway - SWING


Doporučené příspěvky

Chtěl jsem poprosit o radu. Do OII 2006 jsem dal radio Swing z OIIFL, všechno funguje jak má.

Akorát mě nejde ovládání hlasitosti na volantu (tlumení zvuku a přepínání stanic z volantu funguje)

Pak se mě nezobrazuje při zadním parkovacím asistentovi autíčko se vzdáleností.

Jinak rádio hraje o 100% lépe než Audience.

Děkuji za opověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Anténu mám zapojenou jenom na jednom vývodu a drží to dobře,nemám žádný problém se signálem. Díval jsem že se dá koupit redukce.

A ten senzor v budíkách měly právě až Oktávky po Faceliftu jak píšeš takže u OII předface to prostě lepší podsvětlení mít nebude.

to samé řeší všichni kterí si dali do OII Bolero ze Superba II taky mají slabý jas displeje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Ahoj.swing mi vybiji baterii . prodejcem mi byla doporučena gateway : 7N0 907 530 C - HW 7k0 907 951 .

Tak cekam az prijde.. chci se jeste zeptat ohledne nakodovani jsem celkem lajk .Stači zkopirovat kod ze stare gateway do nové a fičí to ? nebo se to u nové gateway dela jinak ? dekuji

19611297.jpg

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...