Přejít na obsah

Gateway - SWING


Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...

zdravim chlapci

 

octavia 2 rok 2008 s radiom melody gateway 1K0 907 530 P a cuvacie senzory zadne 1Z0 919 283 B.

potreboval by som zistit ci tato gateway je vhodna pre radio swing/bolero a ci bude tato RJ cuvacich senzorov zobrazovat vizualizaciu na displeji radia. Ak nie prosim poradte co mam vymenit popripade cital som nikde ze treba upravit zapojenie cuvacich senzorov do RJ ktora to podporuje no nikde nic podrobneho co by ma viedlo nato co a ako mam presne robit.

 

Dakujem za akukolvek pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Caute trosku obnovim tuto temu.

Octavia 2 r.v.2006 vymenil a nakodoval som gateway 1k0 907 530 S a dal som radio swing co je vsetko ok. No cuvacie senzory mi do teraz isli na gateway 1z0 907 530 h a skoda stream.

A na swingu nefunguje zobrazovanie auticka r.j. 1Z0 919 283 B , je mozne ze pre gateway?? mam kupit inu? v kodovani nieje problem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tuhle výměnu jsem absolvoval taky na předface. Po připojení Swingu na stávající gateway K mi to baterku nevybíjelo. Pak jsem připojil Yatour MP3 (SD, USB, AUX "náhradu" CD changeru) a začlo to baterku vyžírat, brutálně. Gateway AA jsem měl už na cestě, po výměně a nakódování v pohodě. Taky mi nejde nastavení hlasitosti z volantu, jinak jede vše. Mimo toho, že nedokážu rozsvítit displej naplno (to se ještě se starou gatewayí nahodile samo povedlo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...