Přejít na obsah

Gateway - SWING


Doporučené příspěvky

Aha a muzes mi to nejak vysvetlit jak to teda udelam ??nejaky postup prosim at se stim nepiplam cely den :) kazdopadně bych si mel poznamenat ktere funkkce jsem mel ve staré gateway zaškrtnuté (Lcode) a podle toho je zapnout pak v nové.Nebo je to uplne jiný postup ?? a jeste otazečka jeste jsem ji nevyndaval z auta tak bych rad vedel kde ji najdu... diky. jinak snad mi prijde zitra . objednal jsem ji za 1100kč + poštovné

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahojte,

viete mi niekto povedat ci je ten connector v poriadku? mal som tam totiz predtym neorigo radio a chcem tam uz dat toho swinga. bojim sa aby som nieco neodpalil.... druha vec, nie som si isty tou antenou....je tam ten "valcek" a ide to tusim cez poistku .. ale ten modry kabel co odtial ide, je pripojeny do toho neorigo radia, tak neviem kde odpojit antenu a pripojit k swingu.

vid obrazky ...

diiik.

post-77279-0-49440700-1356973265_thumb.j

post-77279-0-52917300-1356973268_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konektor na druhe fotografii cely zasunes do swingu.. a ohledne te anteny na prvni fotografii rozpojiš ten bily konektor stim ružovym zobačkem.. a ten stim ružovym zobačkem zapojis do swingu.. swing ma ale dualni antenu takže 2 tyto konektory... pro lepsi prijem si pak kup redukci pro druhou antenu nebo redukci ktera ty dve anteny slouči v jednu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

radio nahodene, funguje paradne, aj nakodovane + CAN GW.

na moju predoslu otazku, ak by to niekto robil po prvy krat:

gateway treba povolit radio alebo digitalne radio?? - RADIO (56)

uz len nahodit ramcek, cakam kedy pride. ake mate skusenosti s MDI a SWINGom? pripadne co odporucate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...