Přejít na obsah

LED osvětlení pod zrcátkama


Pawlisko

Doporučené příspěvky

Můžu se snažit jak chci, nevěřím, že jsem tak neschopnej, ale nemohu najít nikde diskusi, kde by byl odkaz kde koupit v České republice led do zrcátek Octavie 2 (facelift). Byl jsem teď u rodiny na Slovensku a bratránek mi koupil LEDky pro osvětlení interiéru a kufru (cca. 20Euro - přední parkovačky, stropní osvětlení + kufr). Nechtěl jsem ho už otravovat s ledkama na zrcátka, aby to působilo komplexně, ale nemohu najít kde se to dá koupit :-/

Proto prosím pokud někdo ví, poraďte mi, určitě se to nebude hodit jenom mě.

A když jsme u toho, led žárovku do osvětlení přihrádky bych uvítal také.

Díky díky díky :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to to samé, jako u verze před faceliftem (což myslím, že je), tak do zrcátek pasují žárovky s paticí T10 - tedy ty samé, jako do parkovaček, jen musí být krátké, aby se vešly.

Oblíbený obchod na LED je www.stualarm.cz, z mého pohledu je lepší je koupit přímo u zdroje (Čína), když vidím, za kolik je prodávají tady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem tak snad odepíše :)

Dnes jsem zkoušel rozdělat to zrcátko abych se na to podíval i podel manuálu, ale ikdyž to vytočím co nejvíc to jde, tak tam vidím prd a šroubovákem tam toho taky moc neudělám. Videonávod není, neznáte nějaký easy způsob jak to rozdělat? (zrcátko je faceliftový a v elektrice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem zapomněl napsat, že jsem si nakonec koupil LEDky tady.

Nakonec jsem to i bezproblémů vyměnil. Jen jsem musel použít trošku větší sílu. Zrcátko jsem vycvakl, vytáhl konektor se starou žárovkou a vložil LEDku. No a zpátky jsem pak zrcátko nacvaknul.

Efekt je moc pěknej :)) Až bude možnost, vyfotím a ukážu.

No blbec jsem si ale objednal špatný ledky do osvětlení SPZky.... Takže se mi válí na stole 2 kousky kterou mi jsou tak nějak k ničemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

U světel v interieru nehlásí samozřejmě vůbec nic. Můžeš klíďo vyměnit!

Venku je to horší. Bez odporu zejména u SPZ budeš mít vždy problémy.

Měl jsem už spoustu Led, kde bylo na obalu ujišťováno, že nehlásí chybu do jednotky, jenže všechno je to lež.

Kdo takovou má,budu vděčnej za tip!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Na netu je toho hodně, ale situace je jiná. Do verze softwaru BCM jednotky: 650 nemáš šanci to VAGem nastavit. Pak(od verze software 650 a výše) je to byte 17 bit 7, ale to už jsem taky někde psal. A toto řeší jen LED u SPZky.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...