Přejít na obsah

odchazeni svicek 1.6 75 kw


brunda

Doporučené příspěvky

no ted nevim jakou maji barvu jsem to cerstve prekrouzkoval novy gufera +srovnani hlavy.vyctil agr snad bude klid pred rozebranim meli barvu cernou furt to karbonovalo a kazily se ty svicky ted jsem najel nejakej km a vypada to v pohode -ukaze to cas jinak to melo desnou spotrebu oleje.auto ma znama koupila ho v aaa ze 170000 ,ale v roce 2009 to melo nalitano 220000 takze nejak omladlo.ten motor vevnitr vypadal hrozne su rad ze jsem ten tah udelal a rozebral,o tom oleji jsem nevedel ze zere az dojela ze sviti kontrolka jinak prej porad dolivala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted nevim jakou maji barvu jsem to cerstve prekrouzkoval novy gufera +srovnani hlavy.vyctil agr snad bude klid pred rozebranim meli barvu cernou furt to karbonovalo a kazily se ty svicky ted jsem najel nejakej km a vypada to v pohode -ukaze to cas jinak to melo desnou spotrebu oleje.auto ma znama koupila ho v aaa ze 170000 ,ale v roce 2009 to melo nalitano 220000 takze nejak omladlo.ten motor vevnitr vypadal hrozne su rad ze jsem ten tah udelal a rozebral,o tom oleji jsem nevedel ze zere az dojela ze sviti kontrolka jinak prej porad dolivala

Pokud to dobře chápu, tak teď po opravě motoru jsou tam nové svíčky a s těma to jezdí ''zatím'' dobře jo? Já myslím že to už bude OK, protože předtím se to zasíralo tím olejem. Mě motor taky žral olej (1-1,5l/1000km), ale svíčky fungovaly dobře, zato lambdu jsem málem zrušil, ale po opravě a zajetí motoru jsem tomu začal dávat a lambda se krásně od toho oleje opálila, takže pořád funguje. Jinak svíčky tam mají být NGK BKUR6ET-10 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brunda: Ja ti teda nevim, ale podle toho co pises si protirecis. Nejdriv pises ze mas prekrouzkovany motor, gufera atp a ze svicky odchazeji a ze nevis cim to muze byt...? pak pises ze po te oprave to zatim vypada v pohode. :kol-32: Jako tohle jsou potom temata uplne onicem a vazne nechapu co tim sledujes. Co tak treba s tim motorem chvilku jezdit po oprave a kdyz to odejde tak potom teprve tady napsat ten tvuj dotaz..hmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brunda: podrobněji napiš vše potřebné... Chybové kódy z VAGu, vývoj co tomu předcházelo, provedené úkony a aktuální stav. Zatím jsi se pěkně rozepsal co jsi udělal a kde auto bylo koupeno.... Rozhodně bych chvilku vše sledoval a postupně si vše zaznamenal. To co jsi zatím udělal je OK, spousta dobré práce. Počkej na další vývoj, použij správný typ svíček doporučený výrobcem a dobrý benzín. Má motor i jiné závady? Třeba špatné starty, špatný a nepravidelný volnoběh, ztráta výkonu??? Bere ještě ten olej??? Pokud ano, tak kdy (při brždění motorem.... vysoké otáčky....v zátěži). Co hlásí Lambda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli si protirecim vcera jsem to jsem to nastartoval po slozeni jelo to asi minutu a zacalo to kuckat na 3 valce tak jsem se na to vysral ze rano zkontroluju svicky ale rano jsem udelat start a jelo to normalne .svicky mam samozrejme predepsany na konkretni typ motoru nejsu k....t. ,mozna to mohla jeste udelat nejaka necistota nebo nevim ,proto jsem to vcera zalozil uz jsem myslel ze je to zase v haji ale dnes jsem to projel zatim jen 50 km a zatim vse v pohode .tak uvidim co se bude dit dal.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...