Přejít na obsah

1.4 TSI EA 211


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Umí někdo dobře rusky, v čem byl problém? Co jsem vypozoroval, tak se jedná o slabší TSi 92kW z Golfu staré 6 let najeto kolem stovky. Je tam nějaký problém s pístními kroužky, kdy motor žral olej 1l na 2tkm. Zajímavá je detailní rozborka a každý se může podívat, jak jeho motor vypadá uvnitř.

 

 

 

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
V 8. 4. 2018 na 20:15, Clerfayt napsal:

Ve Tvém případě by se mělo jednat o motor CZDA a najdeš to napsané mimo jiné na černém štítku umístěném na "B" sloupu u spolujezdce. 

Mam  dotaz to je poslední spolehliva 1,4 ? nebo je nějaka problemová 1,4 ? Uvažuji o koupě TRUMFu a už se v tom ztracím . Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem spozoroval posledni dobou, ze mi neco "odfoukava" pri prudsim seslapnuti plynu ... najeto 20tis km ... Byl jsem se ptat v servisu pry je to normalni ... Nesetkali jste se stim? ...
Zajimave, ze jsem to driv nespozoroval az ted co mi dali dolu prevodovku i se spojkou kvuli oprave netesnosti mezi motorem a prevodovkou ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer, předem se omlouvám, že sem jdu s dotazem na cizí auto, polehčující okolnost je snad koncernový původ. Hodlám pořídit VW Caddy s motorem 1.4TSI 96kW. Rád bych se ujistil, zda jde o stejný motor, jako v Octaviích (EA211), který by měl být relativně bezproblémový. Nikde se mi nedaří tyto informace najít, jen to, že má rozvody řemenem a bohužel, i filtr pevných částic. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím.Mám 1,4 TSI 110KW.Všude se píše jak tichý to je motor a proto jsem ho i volil.Bohužel jsem ze zvuku motoru zklamaný. Při zahřátém motoru je poměrně slyšet nízké tóny, takové bručení až dunění.Od 1600 ot. výše. Není to vždy stejně intenzivní.Benzín na to vliv nemá.Jinak jede pěkně,ale duní to skoro jak diesel. Setkal jste se s tím někdo?Autorizák samozřejmě -standardní projev.

Editováno: , autor: lesnik
Chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by chtělo projet jiné auto, zda se chová stejně, nebo je to projev jen tvého konkrétního vkusu. Tyto subjektivní věci se špatně posuzují púřes internet, protože to co je pro jednoho přijatelné a normální může jiný považovat za neadekvátní projev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to jásný.U převáděčky jsem si toho vůbec nevšiml.Byla tichounká.Jsem na ty pazvuky trochu vysazený,to je pravda,ale tohle mi připadá moc.Pokoušel jsem se to nahrát na mobil,ale ty nízký tóny to vůbec nechytne.

Editováno: , autor: lesnik
Chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, lesnik napsal:

Je mi to jásný.U převáděčky jsem si toho vůbec nevšiml.Byla tichounká.Jsem na ty pazvuky trochu vysazený,to je pravda,ale tohle mi připadá moc.Pokoušel jsem se to nahrát na mobil,ale ty nízký tóny to vůbec nechytne.

Neco podobneho mi u F3 delaji plechove disky...dam hliniky na leto a ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hele, v Praze je sharing, kde Octy s tímto motorem jsou a musím uznat, že toho hučení jsem si všiml také..Třeba mám dvojku, roztahuji jí a asi do 2200 ot/min to prostě hučí jako když zapneš nějakou elektrickou cirkulárku.. Podle mě je to vlastnost... Sám mám 1.2 TSI a ta je teda extrémně tichá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...