Přejít na obsah

Výmena autorádia Yeti


Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny,

lidičky mám problém, v Yetim facelift mám rádio SWING s dotykovým displejem a za boha nemůžu nikde najít popis pinů pro konektor, myslel jsem že na něm bude samolepka s popisem pinů, ale není. Na netu jsem hledal ale nic. SWING se jmenuje také rádio které ale vypadá jinak (asi starší model) toto moje je ve výbavě FRESH. Zkuste mi prosím poradit jak zjistit popis... Přikládám pár fotek.

 

Díky díky

post-22296-0-79778300-1457380474_thumb.j

post-22296-0-24370800-1457380483_thumb.j

post-22296-0-48641000-1457380493_thumb.j

post-22296-0-82224700-1457380502_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte, silne rozmyslam na vymenou blues za swing, kedze mam pocit ze radio blues v yeti hraje radovo horsie ako swing ktory mam vo fabii(2 anteny).Mohli by ste sa prosim podelit o skusenosti ci je zmena kvality FM prijmu vyrazne lepsia oproti blues po jeho vymene za swing, predpokladam asi nikto nerisil dorabku druhej anteny, ktora je standard len pre 2 dinove radia z vyroby ale pouzil uz spominany adapter. Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A este ma napdla jedna vec ako by sa mozno dal vylepsit prijem blues, pridat dalsiu antenu niekde do stlpika alebo pod palubku ako niekto spominal pre gps antenu v inom prispevku. Na to ale bude treba nejaku rozdvojku fakra, samica na radio a na druhom konci samec1 napojeny na origo antenu a samec2 pre doplnkovu antenu, mozno aj s phantomovym zosilovacom. Co myslite mohlo by to fungovat? Alebo sa na to radsej vykaslat a vymenit za lepsie radio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, no já bych řek že hraje stejně ,výměna za swing bez originální dvou antení přípravy ti poslech nezlepší.    A ta anténa , myslím jako předzesilovač a svod v tvém voze je O.K.?

 

To rádio není jako výrobek špatný , akorád blbě vypadá.

Editováno: , autor: macc33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam ze antena a zvod je ok . auto je tyzden stare. To ze radio vypada horsie mi nevadi iba ten zvuk. Keby som to bol tusil priplatim si druhu antenu a swing. Teraz uz mozem len improvizovat a najst riesenie. Neviete nahodou ako je to s kabelazou? Je vo zvazku od 5 tych dveri kabel aj pri vybave active a mozno chyba len impedancne trafo vo dverach , alebo treba vsetko natahovat cez cele auto az k radiu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jednu otazku na speci elektrikarov. Predpokladajme ze jednodinove radio blues hraje tiez cisto za urcitych podmienok. Pomohlo by zabudovat druhu antenu do podpalubky a napojit cez zlucovac 2 fakro ( pre anteny) _ fakro (radio) a to pichnut do radia? Alebo to bude pokus omyl a kaslat na to? Ak ano potom aku antenu do palubky. Diki.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Blues som už zial zavrhol koli spatnemu príjmu rádia.

Tak som objednal dvojtunerovy swing,

Treba radio nejak kodovat k autu? Predpokladam ze samotny kod radia bude v krabici. Reproduktory mám len v prednych dverách. V aute sú dve anteny. V škodovke ma odbili že Blues za swing sa nedá vymeniť.

Diki.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...