Přejít na obsah

PIN kód k autorádiu Stream


Doporučené příspěvky

zdravím všechny, koupil sem OII, od kámoše sem si koupil radio stream ale když sem ho namontoval tak to chce pin ale po kámošovi to nic nechtělo a on nikde nic napsanýho nemá, kde by to mohlo být napsaný, nějak se nevyznáme v těch kódech k autu u rezervních klíčků a na návodu nikde nic není jen že musím zajet do servisu, prosím poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PIN k radiu byva nalepenej na malem stitku v knizce od radia na prvni anebo na posledni strane (v tom navodu na pouziti radia)

pokud tam neni (ja ho tam taky nemel) tak si zajed s puvodnim autem ve kterem to radio bylo namontovano z vyroby i s tim radiem v nem do servisu a oni ti to vyctou pres pocitac.

Mne to spravili po znamosti zadarmo vramci garancni prohlidky ale jinak si tusim za to par korun uctujou (tusim kolem 500)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PIN k radiu byva nalepenej na malem stitku v knizce od radia na prvni anebo na posledni strane (v tom navodu na pouziti radia)

pokud tam neni (ja ho tam taky nemel) tak si zajed s puvodnim autem ve kterem to radio bylo namontovano z vyroby i s tim radiem v nem do servisu a oni ti to vyctou pres pocitac.

Mne to spravili po znamosti zadarmo vramci garancni prohlidky ale jinak si tusim za to par korun uctujou (tusim kolem 500)

jinak skus zadat 1101 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě ti to nikdo moc tady na foru nezjisti... Dojeď s tím původním autem a rádiem do škoda servisu a tam ti to většinou zdarma vyčtou. Mě to také tak udělali.

Když by za to chtěli prachy, tak jim řekni něco ve smyslu, že ti na lince zákazníku škoda řekli, že toto je zdarma... Ale většinou no problém a 500,- ani náhodou. To možná

je cena pro nějaký kusy z noční mototechny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě ti to nikdo moc tady na foru nezjisti... Dojeď s tím původním autem a rádiem do škoda servisu a tam ti to většinou zdarma vyčtou. Mě to také tak udělali.

Když by za to chtěli prachy, tak jim řekni něco ve smyslu, že ti na lince zákazníku škoda řekli, že toto je zdarma... Ale většinou no problém a 500,- ani náhodou. To možná

je cena pro nějaký kusy z noční mototechny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

tak bol som v skoda servise najprv napojili auto na pocitac ale tak ziadny kod nevedeli najst,,, tak potom som im povedal seriove cislo radia a hned mi dali kod a nakoniec som ani nemusel nic platit

a prosímtě musel jsi mít rádio v autě nebo stačí jen seriové číslo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no oni v tom servise nakoniec potrebovali len to seriove cislo radia a to sa da zistit len ked sa vyberie radio ale to som si vybral aj sam doma neni to nic tazke a potom na zaklade len toho serioveho cisla oni vyhladaju v pocitaci ten pin k autoradiu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem se dnes dostal s autem do servisu . V neděli sem vytáhnul rádio a nafotil ty čísla . Dnes sem mu je předal + vin + občanku no jako bych neco provedl po chvilce mi napsal kod na kus papíru a zeptal se jestli chci účet já rěkl že ne a on chtěl 300 Kč tak sem mu řekl že minulej tyden chtel 150 Kč a on na to odpověděl že to vlastně bylo bez diagnostiky tak že mu stačí 150 Kč a takle to chodí v Škoda servisu asi mají malé platy no hlavně že mám kod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Vem radio a zkus zajit do autodružstva ve F-M .Ja prodaval stream bez mp3 tak jsem tam volal a rekli mi ze vyčteni kodu stoji 250kč. :kol-47:http://www.ado-autodruzstvo.cz/ nakonec jsem tam nešel protože radio jsem prodal po domluve bez kodu za lidovou cenu a kupujici si kod nechal zjistit sam.Mel známeho v helleru

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...