Přejít na obsah

PIN kód k autorádiu Stream


Doporučené příspěvky

Ta funkce se jmenuje komfortni kodovani a je to popsano v navodu k radiu. Jake pro mne bylo prekvapeni, kdyz jsem chtel vymenit Melody za Stream, tak ze po me v servise chteli za zjisteni kodu 200 Kc k originalnimu radiu. Zadne zjistovani pres VIN, pry to musel technik udelat pres pocitac.

 

S timto pristupem jsem nebyl moc spokojeny, je to me radio, ktere jsem si koupil s autem a tak proc po me chcou dalsi penize (byt blbe dve kila) za to, ze mi umozni stare radio prodat. :-(

 

U predchozi O1 jsem mel kod k radiu normalne vlepeny v navodu, byt uz i u O1 fungovalo komfortni kodovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas - ŠA by měla PIN k rádiu na požádání (a zdarma) sdělit. Podle mého na to má každý majitel auta právo.

 

Nekoušel někdo podobný argument v servisu?

 

Ono bude hodně záležet na servisu - když jsem měl auto nové, tak mi počítač hlásil nějakou závadu (nevím už přesně co), jel jsem do prvního servisu a tam mi udělali diagnostiku, řekli co a jak (že to je nějaká blbost) a nechali jet dál - vše zdarma (sice bylo v záruce, ale servisku ani neviděli)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je také všude různé, dokonce vím, že v některých servisech chtějí auto na dílnu, aby zjistili PIN ke Streamu a účtují normálně hodinovou sazbu, což je u Octávie už celkem dost peněz za něco, co je majetkem majitele auta, jen mu to musí oni zjistit a říct...

Zkoušel jsem tenhle přístup, že je to moje rádio, můj kód a tak ať mi ho řeknou, no napsal jsem tuto žádost do jednoho autoservisu, kam jsem jezdil na prohlídky a auto tam znali - věděli tedy, že jsem jeho majitel, neměl být problém mi sdělit PIN. Neozvali se. 

Neměl jsem čas to řešit, potřeboval jsem autorádio prodat, tak jsem napsal kamarádovi sériové číslo rádia a on mi poslal PIN, otázka minuty... Nějak nevím, proč když už je kód imobilizeru na klíčcích, proč tam nemůže být i PIN k autorádiu, které je v autě z výroby. Zlodějům by to nijak nepomohlo a já bych své autorádio mohl kdykoliv prodat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj přátelé. Dotaz k PINům a párování rádií. Ve služebním autě si chci vyměnit rádio. Své mám s PINem. Dotaz zní, až budu vracet do auta původní rádio, budu k němu potřebovat pin ? Původní rádio bude ležet v polici a nikam jinam namontováno nebude až do doby, než po mě budou chtít vrátit auto (s původním rádiem). Díky za odpovědi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, mas to (nebo nekdo jiny) vyzkousene? Pokud vim, tak PIN je ulozeny v RJ budiku a pokud tam das jine radio, tak se to zepta na PIN. Ten mas, takze ho zadas. No a ted radio PIN ulozi do RJ budiku a priste ho nebude vyzadovat. Jenze tim se podle meho nazoru PIN minuleho radia z RJ budiku smaze. Nebo se pletu? To si jako RJ budiku pomatuje PINy vsech radii, ktere v aute byly? :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Chtěl bych prodat svoje původní rádio Stream (měním za Stream MP3), ale kód k němu v manuálu nemám. V manuálu je jen psáno, že se mám obrátit na svůj servis Škoda. To jsem zkusil, ale jeden servis za to vyčtení chce 500, druhý 400, což je polovina prodejní ceny rádia. Zkoušel jsem i infolinku Škoda, ale tam mi řeknou to samé - ať si zajedu do nejbližšího servisu, žádné sdělení přes email nebo telefon.

Existuje tedy nějaký způsob jak dostat kód bez poplatků ? Logicky bych si myslel, že na něj mám právo, ale hádejte se se Škoda auto :)

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

dobrý den, 

jsem z kladna. pořídil jsem audience za můj starý stream bez mp3. bez pinu bohužel. byl jsem dnes u jednoho kladenského dealera škody. pán byl od začátku nepříjemný, až útočný. kromě obligátních 500,- požadoval občanku, velký tp mého vozu, velký tp vozu, ze kterého rádio pochází a když prý budu dělat problémy, tak zavolají policii. nezlobte se na mne, jsem slušný člověk, ale toto bylo už trochu přes čáru!!!!! jakékoli rádio z číny dnes umí více než "blbé" audience a ten "panáček" z toho dělal takovou kovbojku.  mám číslo rádia i vin původního vozu. prosím, je tady někdo, kdo by pomohl? kdybych už nikam nemusel jezdit a znovu absolvovat takový "tiátr", byl bych moc rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Utocit a vyhrazat sa policiou je spravny sposob vysvetlenia zakaznikovi?

 

P.S. ja som proti kseftom s corkami, ale technik mu to mohol odmietnut a ZAROVEN mu SLUSNE vysvetlit preco to nemoze/nechce urobit.

 

P.S.2 nebol som pri tom, cize reagujem iba na zaklade tondovych slov. Boh vie ako to bolo naozaj.

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, je mi jasné, co vše potřebuje, ale přeci se jako zákazník nemusím cítit jako zloděj a kriminálník. stačilo změnit tón a slova. pánové, jsem úředník. chodím slušně oblečen, nosím běžnou tašku přes rameno, běžný účes, žádné tetování a mám klidný projev, jelikož jsem denně v kontaktu s lidmi, tak musím. prostě běžná šedivá myška, která se jde pouze zeptat. žádné výstřelky nebo arogance. reakce pána byla nepřiměřená. a já vím, že tento značkový servis pro mne skončil. v dosahu do 10 km jsou další dva, tak mohu jezdit jinam. sami vidíte, že nepíšu, kde jsem byl. nechci na nikoho ukázat. jen jsem popsal, jak to dopadá, když chce clověk najít pomoc u odborníků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdit bez muziky je nic moc. cestou domů jsem se zastavil u jiného dealera. bylo kousek před zavíračkou. nic jsem si od toho nesliboval. vevnitř nikdo nebyl. recepční musela hledat servisního technika. občanka, tp, výrobní číslo rádia, zaplatit a měl jsem kód vytištěný na papíře. technik se mne zeptal, zda umím kód zadat a když jsem mu odpověděl, že google mi jistě napoví, sebral se a vše v mém autě zařídil. audience audientí k plné spokojenosti. a celá procedura byla rychlá a také o pár stovek levnější... takže teď mi zbyl ten stream. děkuji všem, kteří jste si mé příspěvky přečetli a třeba i na chvilku zapřemýšleli, jak pomoci. přeji hezký večer!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ta moje úprava textu...? šuldo, několik let jsem dělal pro zahraniční firmu a veškeré interní komunikace probíhala v jakémsi chatovém prostředí. 4 roky. 5 dní v týdnu. pouze rychlá komunikace bez příkras. no, asi se to trochu dostalo pod kůži. víc než bych chtěl. na druhou stranu, pravda je, že jsem už na to tak zvyklý, že mi to divné už nepřijde. ale chápu. prasácky napsané, ale základní myšlenka, věřím, byla zachována... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...