čert

stropní svítilna

20 příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den,jsem již třetí měsíc také majitelem Yetička a mám na vás dotaz.Nevíte prosím někdo,zdali jde do stropní svítilny bez podsvícení tlačítek dodatečně podsvícení dodělat ? Viděl jsem u kamaráda ve VW Passat,že tyto tlačítka svítí.Mám totiž problém ve tmě tlačítko najít a věčné šmátrání po svítilně je o nervy. Děkuji za případnou radu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jde. V plastu je s podsvícením počítáno. Bohužel , v českých luzích je potřeba "DoDo". Mám doděláno při zrušení náklonového čidla.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A používají se na to žárovky nebo ledky ? A vy jste rušil náklonové čidlo od asistentu rozjezdu do kopce ? Mohu se zeptat z jakého důvodu ?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tiez by ma to zaujimalo - vymienal si aj tlacitka alebo iba doplnil ledku/ziarovku - je tam privod aby to stale svietilo?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a co tam dát svítilu ze superba řekl bych že je dizajnově hežčí s těma čočkama..

post-69358-0-29855600-1359225099_thumb.j

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vzhledem k tomu,že symboly na tlačítkách vypínačů nejsou průsvitné a jsou jen natištěné,vyřešil jsem to LEDkama.V přívodním konektoru je jeden volný vodič a je na něm asi 8.5 V jakmile zapnete světla,ale nyní již nevím který.Jeden z těch čtyřech je kostra a tím je vše vyřešeno,jen před diody dáte asi 1 kOhm odpor (podle druhu diod).Já si navíc přidal ještě dvě vysocesvítivé ledky do místa původně žárovek na noční osvětlení a vypínač na jejich vypnutí.

post-3695-0-73352700-1359282963_thumb.jp

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak toto bych mazlíkovi neudělal. Za mě teda bez bodu.

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Plně s tebou souhlasím,vylepšení v některých deteilech ano, ale né za takovou cenu.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

čo je na tom,že sme si tu povedali svoj názor i keď negatívny?? :kol-32: ..nie všetkým sa musí všetko páčiť ;)

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ahoj,jak se demontuje stropní svítilna abych ji nějak nepoškodil,kují :-)

Upraveno uživatelem FABTONY
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Caute... vcera som si prebral novy Yeti Style+ (MR17)... v hornom svetle mam dve led diodky (ambientne svetlo) co by mali osvetlovat priestor rychlostnej paky... no nesvietia... treba ich niekde aktivovat/zapnut???

dik za info

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

FABTONY :  Prosím tě máš nějaké informace jak se to stropní světlo demontuje?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 13. 6. 2017 na 16:30, Fajerak napsal:

FABTONY :  Prosím tě máš nějaké informace jak se to stropní světlo demontuje?

Ahoj,nemám :-(

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to bude stejně jako u OII ne? vyloupnout Plexi a pak jsou tam dva křížové šroubky do plechu

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Šroubky jsou pod tím plastem s mřížkama, ten se vyloupne snadno a tam jsou dva torx šrouby. To světlo pak ještě ve stropnici drží na plastových zobáčkách ty stačí lehce odehnout a světlo vypadne úplně

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se