Přejít na obsah

stropní svítilna


čert

Doporučené příspěvky

Dobrý den,jsem již třetí měsíc také majitelem Yetička a mám na vás dotaz.Nevíte prosím někdo,zdali jde do stropní svítilny bez podsvícení tlačítek dodatečně podsvícení dodělat ? Viděl jsem u kamaráda ve VW Passat,že tyto tlačítka svítí.Mám totiž problém ve tmě tlačítko najít a věčné šmátrání po svítilně je o nervy. Děkuji za případnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vzhledem k tomu,že symboly na tlačítkách vypínačů nejsou průsvitné a jsou jen natištěné,vyřešil jsem to LEDkama.V přívodním konektoru je jeden volný vodič a je na něm asi 8.5 V jakmile zapnete světla,ale nyní již nevím který.Jeden z těch čtyřech je kostra a tím je vše vyřešeno,jen před diody dáte asi 1 kOhm odpor (podle druhu diod).Já si navíc přidal ještě dvě vysocesvítivé ledky do místa původně žárovek na noční osvětlení a vypínač na jejich vypnutí.

post-3695-0-73352700-1359282963_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 roky později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...