Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


houbos

Doporučené příspěvky

Zatáhni za kliku a drž ji zmačknutou, zboku dveří pod gumovou čepičkou zasuň torx a povoluj ho dokud neucítíš odpor, pak by měla jít záslepka vyndat. Když je tapec dole, je možné si pomoct rukou a vymačknout ho zevnitř.

Editováno: , autor: Matrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera zůstaly zamčený dveře u spolujezdce....na otevírání DO nereaguje...klíčem se tam nedostanu je to zaslepený...je nějaky zpusob jak otevřít dveře a zjistit závadu? Díky

těžko radit. Mě zůstaly zamčené dveře u řidiče. Nešli otevřít klíčem ani zevnitř kličkou. Zajel jsem do dílny, kluci po uvažování jak se dostat pod tapecing nakonec sundali zadní dveře a přes dirku ze které vyloupli gumovou záslepku torxem uvolnili zámek a dveře otevřeli. Něco tam vyskočilo, už si nepamatuji co a vyměnili mi ještě lanko. Prdlo jak jsme se to snažili otevřít zevnitř. Nevím ovšem jak je to u dveří se záslepkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera zůstaly zamčený dveře u spolujezdce....na otevírání DO nereaguje...klíčem se tam nedostanu je to zaslepený...je nějaky zpusob jak otevřít dveře a zjistit závadu? Díky

těžko radit. Mě zůstaly zamčené dveře u řidiče. Nešli otevřít klíčem ani zevnitř kličkou. Zajel jsem do dílny, kluci po uvažování jak se dostat pod tapecing nakonec sundali zadní dveře a přes dirku ze které vyloupli gumovou záslepku torxem uvolnili zámek a dveře otevřeli. Něco tam vyskočilo, už si nepamatuji co a vyměnili mi ještě lanko. Prdlo jak jsme se to snažili otevřít zevnitř. Nevím ovšem jak je to u dveří se záslepkou.

:palec2: to je ono :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník

ja jsem normalne rozebral tapecirung pri zavrenych dverich - normalne se na vsechny sroubky dostane - mimo tech co jsou u pantu (zavesu dveri) tam uz nee ale postacilo to - rozdelat plast kde je pas a pak na sroubky dole i tam kde byl kryt pasu jdou povolit pak jeste u klicky a madla a tak dale az to madlo odkryjete

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera zůstaly zamčený dveře u spolujezdce....na otevírání DO nereaguje...klíčem se tam nedostanu je to zaslepený...je nějaky zpusob jak otevřít dveře a zjistit závadu? Díky

a co zkusit ve sloupku najit privodni kabely + a- a naferovku do nich pustit z aku proud +na+ a-na-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Zatáhni za kliku a drž ji zmačknutou, zboku dveří pod gumovou čepičkou zasuň torx a povoluj ho dokud neucítíš odpor, pak by měla jít záslepka vyndat. Když je tapec dole, je možné si pomoct rukou a vymačknout ho zevnitř.

Jak se sundavá tapaec když jsou zavřené dveře? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mno rada nad zlato ams vetsi magnet pokut jo tak pm napisu jak na to taky se mi urvala zadni klika respektive lanko a neslo to otevrit niak az jsme anto nasenapad jak odjebat zapatu tak aby povolila zaklad je magnet .) ale taky sem byl z toho cely spatny nakonec byl sice jen dojebany plast ktery lanko napinal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Mám problém. Zadní dveře na straně u řidiče prostě nejdou otevřít. Rád bych se podíval dovnitř ale prostě nemůžu když jsou zavřený. Jen mě napadá to nějak vyrvat zevnitř. Ale jak? Prosím o rady, díky...

Ahoj zkus pobouchat po klice dveří někdy to povolí a otevřeš je.Pokud ne když otevřeš řidičovi dveře tak tak se dostaneš na panty povolíš šrouby,dveře odkloníš povolíš torxy co drží tapec,pak tapec sundáš dostaneš se k zámku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj zkus pobouchat po klice dveří někdy to povolí a otevřeš je.Pokud ne když otevřeš řidičovi dveře tak tak se dostaneš na panty povolíš šrouby,dveře odkloníš povolíš torxy co drží tapec,pak tapec sundáš dostaneš se k zámku.

Má stejný problém, ale mě jdou alespoň otevřít zevnitř! No taky jsem to měl na druhé straně, stačilo zatlačit na kliku a šlo to otevřít!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
prosím o pomoc potřeboval bych jestli nekdo nevi jak se dostanu nebo jak otevřu dvere spolujezdce nejdou otevřít jak z venku tak zevnitř predem dekuji

Cau.otvor prave zadne dvere .demontuj ich cele z pantou. potom sa dostanes k pravym prednym dveram k otvoru tam je torx 20 povol zaslepku na prednych dverach vyber ju von . tam je tiahlo na otvaranie dveri.chyt ho do kombinaciek a zatiahni dvere sa otvoria.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau.otvor prave zadne dvere .demontuj ich cele z pantou. potom sa dostanes k pravym prednym dveram k otvoru tam je torx 20 povol zaslepku na prednych dverach vyber ju von . tam je tiahlo na otvaranie dveri.chyt ho do kombinaciek a zatiahni dvere sa otvoria.
Pokud jsi něco dělal s klikou tak bych věděl řešní dnes jsme s Pepinem TDI na jeho autě řešíly dvoje dveře . V neděli jsme mněnili kliky a dnes mi Pepino hlasil že nejdou otevřít pp a pz dveře a přišli jsme na to že při pasování klik došlo k našponování toho lanka co se aretuje do kliky . Oprava proběhla asi za dvě minuty po vytažení (jako by jste chtěli otevřít) se vám ukáž misto na klice kde je to lanko aretováno v klice .P odpáčeni toho plastu nějakým šroubováčkem jakoby jste ho chtěli vypačit)dojde k povolení napnutého lanka a potom to jde otevřit v pohodě . Nám to pomohlo doufám že to pomůže i vám dejte vědět jak jste dopadl pokud to půjde bude potvrzeno že toto způsobuje přepětí lanka v klice.ahoj Neználek :palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi něco dělal s klikou tak bych věděl řešní dnes jsme s Pepinem TDI na jeho autě řešíly dvoje dveře . V neděli jsme mněnili kliky a dnes mi Pepino hlasil že nejdou otevřít pp a pz dveře a přišli jsme na to že při pasování klik došlo k našponování toho lanka co se aretuje do kliky . Oprava proběhla asi za dvě minuty po vytažení (jako by jste chtěli otevřít) se vám ukáž misto na klice kde je to lanko aretováno v klice .P odpáčeni toho plastu nějakým šroubováčkem jakoby jste ho chtěli vypačit)dojde k povolení napnutého lanka a potom to jde otevřit v pohodě . Nám to pomohlo doufám že to pomůže i vám dejte vědět jak jste dopadl pokud to půjde bude potvrzeno že toto způsobuje přepětí lanka v klice.ahoj Neználek :palec2:

Jj moc jste lanko našponovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za rady vyskouším a potom dam vedet jak jsem dopadl

tak už to mam dveře fungují ale sam nevím jak se to stalo ani nevim jak se mi to povedlo opravit, no nejdríve jsem povolil na tapecu vsechny šrouby které šli samo jen dva u madla no a nic tak jsem demontoval zadni dvere abych se dostal na ty dirky a vymontonal zamek to se povedlo celou kliku jsem sundal ale stale nic,lanko vubec nereagovalo tak jsem si stím chvilku hrál štoural šroubovákem a pak najednou jsem zatahl za to lanko ke klice a bylo otevreno a niní to uz zase normalne funguje tak nevím nevím co se mohlo stat, ale jsem velice rad že to jde ale jiste vím že bez vas bych si nevedel rady jak na to tak že moc dekuji S pozdravem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar pánove ,nevím jestli jsem na správné adrese,ale potřeboval bych poradit ohledně dveří řidiče.Tapec mám dole i zámek byl venku,kontroloval jsem mikrospínač ,následně jsem vše poskladal a namontoval zpět zapojil elektriku ,parkrat vyzkoušel šlo to a najednou

nic dveře nejdou otevřít .V zámku něco přeskakuje,ale dveřama nehnu.Už mi z toho pěkně hrabe ,protože denně asi 20xnastupuju a

vystupuji přes spolujezdce a připadam si jak hňup.Už uvažuji o krumpáči .Poradí někdo?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...