Přejít na obsah

Infotainment Rádio SWING


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim. Mam objednanoi O3  a chci se zeptat, zda ma mirrorlink i nove radio swing 6.5". Jde o to, ze kdyz jsem si konfiguroval vuz tak jsem si priobjednal mimojine i mirrorlink. V konfiguraci to bylo vcetne Swingu 6.5" . Ale ted kdyz kliknu na konfiguraci ulozenou v garazi na serveru skoda auto. Tak uz mi to mirrorlink neukazuje. Dokonce uz to v konfiguratoru nejde priobjednat. Mam objednanou O3 v cng a activu. Dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 2. 2017 na 8:07, Hyper ST napsal:

Jde vyměnit za nový barevný dotykový SWING.Vyměníš rádio za rádio a nechat odborně nakodovat.Vše popsal na předchoží stránce poslední příspěvek.

Tak to neni zas tak jednoduche, je to ooooooomnoho komplikovanejsie nez by povedal niekto, kto to nerobil... ;-) Zvlast ked treba prerobit celu kabelaz zo stredoveho panelu do skrinky spolujazdca a vymenit cele vnutro tejto skrinky...  Podla toho Swingu z obrazka je to asi tak z r.2013, ked este nebol Swing z dvoch casti...teraz je zvlast displej a zvlast jednotka radia...

Editováno: , autor: tecki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak uz mam auto. A mam radio Swing 6.5 palcu. A samozrejmne mirrorlink tam neni. Je tam tlacitko, ktere by to mnelo spustit, ale radio mi napise ze tato sluzba, neni nainstalovana a musim se obratit na sveho prodejce. No a kdyz jsem volal do Auto Heller tak mi rekli, ze u mne to nejde. Zda se mi to ale jako blbost. Nemate nekdo zkusenost jak to zprovoznit.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 19. 8. 2017 na 18:54, Pavel 5 napsal:

Je to možné,kamarád právě chce koupit nové rádio,na původním si ale nastavuje vše možné,servis ovládání dveří,nastaví tam celé auto.Je otázka zda tohle bude s autem komunikovat.

Rádio

Presne toto radio s navigaci  jsem zkousel pred 14 dny a krome sigmalizace otevrenych dveri, parkovacího asistentu a udaju z klimy to víc  neumelo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jsem tam mnel zjistit na webu s kompatibilitou. Ja jsem se neptal jestli je mobil kompatibilni se swingem. Ale jestli jdou nahrat fotky kontaktu. Mimochodem muj telefon je kompatibilni ve vsech bodech. Zacina mi to tu pripadat, jak u idiotu. Clovek se na neco zepta a bud mu nikdo neodpovi, a nebo ho zdupe, ze ma hledat a tak dale. Je to takovy problem napsat jednoduchou odpoved. "Ano jde to, a jde to timhle zpusobem......" a nebo "bohuzel nejde to". Myslim, ze to tak tezke neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se omlouvam, ale opravdu kdykoliv se na neco zeptam tak mi nikdo neporadi ale hned pripomene pouzij tlacitko hledat a podobne. Samozrejmne nez tu neco napisu tak hledam. Zatim jsem tu nikdy kloudnou radu nedostal. No nic. Ano mam u telefonnich kontaktu nahranne fotky. A kolega ma take radio swing 6.5 " a stejny telefon a fotky u kontaktu take nema. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt zvlastni.. Android je posledni verze a aktualizovany? Neni tam neco na pozadi (nejaka appka) blokovana?

Zkusil bych z auta telefon uplne odstranit a znovu jej pridat.

 

Edit: aha, v compatibility listu u Swingu vubec nesviti moznost zobrazeni obrazku kontaktu, to vypada ze to radio vubec neumi

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...