Přejít na obsah

Infotainment Rádio SWING


Doporučené příspěvky

Ahojte, 

 

Mám dotaz,mam Octavii 2014 a staré radio swing ještě s LCD podpora bluetooth volaní a připojení, vše funguje jak má. Chci se zeptat zda se da vyměnit za nového swinga s dotikovým displejem která se teď montuje do nových aut popř kdo to v moravskoslezkém kraji dělá. 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak samozrejme, myslen smartlink, Android auto je aplikace pro mobilni telefony, to taky vim, Jde jen o to, ze jsi psal par prispevku vyse, ze se ti to pomalu dari prolomit, aby to fungovalo bez aktivace ve skodovce, no a ted davas prispevek i s fotkou, ze to funguje na Huawei. Proto ma otazka zni, jestli se ti to podarilo, nejakym zpusobem prolomit, protoze jim davat za to 5000, se mi opravdu nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Octavka, stejně jako @mirecekdrah, taky by mě zajímalo, jestli se ti podařilo SmartLink na Swingu odblokovat tak aby ti fungovalo Android Auto bez toho aniž by si jej měl aktivní z výroby nebo sis ho nechal dodatečně aktivovat v autorizáku?

A ještě by mě zajímalo, jak se dá povolit/aktivovat ten mód servisu co je vidět na tvých fotkách infotainmentu? Je třeba něco povolit přes VAG COM?

 

Já si ho nedávno nechal aktivovat a vyšlo mě to na 5400,-.

 

@mirecekdrah, mimochodem, jaké vidíš verze softwaru pro Android Auto, CarPlay a MirrorLinku ve tvém SWINgu, když se podíváš do informací o systému? Zajímá mě, jestli má infotainment tyto softwarové moduly vůbec nainstalované, když nemá SmartLink aktivovaný, nebo jestli je jejich instalace právě ona klíčová součást odblokování SmartLinku. Já si bohužel jejich přítomnost a aktuální verzi před aktivací nezkontroloval, takže vidím jen to co tam mám teď (viz příloha).

Předpokládám, že ty SmartLink aktivovaný ještě nemáš, co tam vidíš?

 

swing-2.jpg

Editováno: , autor: TomBRQ
Přidání otázky ohledně "mód servisu"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 10. 2019 na 18:27, Octavka napsal:

Tak a ted neco sem pridam ja.

I kdyz nemam aktivaci zaplacenou smartlinku/mirorlink, tak radio Swing 2 s 6,5 " neco malinko predvede na fotkach, ktere tady zverejnim.

V kazdem pripade, pokud prolomim ty jejich ochrany, tak si muze Skodovka utrit zadnici, maji to nehorazne drahe, tak proc to nezverejnit.

 

20190701_125831.jpg.2ecf7b2e0b12918b4b967da652a87adc.jpg

20190701_125902.jpg.a2162a05c2e484527fa8e0d11698ecbc.jpg

20190701_125926.jpg.c6af4d8495c0d4a8f443e76953e3749c.jpg

20190702_141937.jpg.9ffefc5692c3bc9a1189ae591b390cd1.jpg

20190702_142111.jpg.888837743559440d0b8259cb1ce31255.jpg

20190702_142234.jpg.155326c71e23ea077a4f61ca1abc8fcf.jpg

Ahoj...můžu se zeptat, jak se ti podařilo aktivovat SmartLink jinak, než návštěvou Škoda servisu a zaplacením dost peněz?

Díky za radu. Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj.

 

Vse je jen pro me testovani a pouzivam to jen vyhradne pro sebe na sve riziko poskozeni infotainmentu.

Testovani probiha na zaklade vykonani strojoveho / manualniho kodu v boot sektoru a chyboveho algoritmu v central processing unit (CPU) 

Je to desne slozite a urcite prijdu na neco, kde soudruzi maji chybu, nebot uz narazim na dalsi zed :-(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 1. 2020 na 19:55, Octavka napsal:

Ahoj.

 

Vse je jen pro me testovani a pouzivam to jen vyhradne pro sebe na sve riziko poskozeni infotainmentu.

Testovani probiha na zaklade vykonani strojoveho / manualniho kodu v boot sektoru a chyboveho algoritmu v central processing unit (CPU) 

Je to desne slozite a urcite prijdu na neco, kde soudruzi maji chybu, nebot uz narazim na dalsi zed :-(

 

 

Pokud by si na to kápl a nevadilo by ti instrukce či instalaci provézt i dalším za nějakou úplatu, rád tvé služby využiju. Ale dávat Škodovce bůra + 2 placený hodiny montáže za to že tam plesknout kód fakt nebudu. A na firemním autě už vůbec ne. :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...