Přejít na obsah

Infotainment Rádio SWING


Doporučené příspěvky

To info o barevných autorádiích jsem taky zaregistroval. Hlavně v kontextu, že G7 má černobílý dotykáč. Mi totiž bylo divné, že by Škodovka měla v základu něco více než VW.

Lancelot: Třeba bude v nastavení volba zobrazení. Návod k autorádiu asi ještě nebude co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, návod k novému Swingu nemám.

Nicméně Stream v OII defaultně ukazoval názvy skladeb ať už podle názvu souboru nebo z ID3 tagu, Swing v SII defaultně ukazuje jen číslo stopy, na název skladby je třeba ručně přepnout a to pokaždém zapnutíém rádia/výměně cd.

Navíc text u Swingu nejezdí, takže celý název není vidět.

Takže doufám, že toto bylo opraveno, respektive byl minimálně vrácen stav ze Streamu.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvetsi rozdil je medzi temi radii v operacnim systemu na kterych slapou: swing a kolumb maj unix platformu a bolero slape na winCE, cili i druha generace co se prave zacina vyvijet uz nebude mit winCE ale taky unix, jelikoz nezvlada vetsi display co prijde s dalsi generaci techhle infotaiment systemu, jinak i bolero bude moci byt s vypinatelnou navi, BT, speech..., jeste neni presne jasne ktera automobilka z koncernu to bude nabizet jakou formou ale bude se to dat casovo nebo kilometrovo aktivovat a pak se to samo deaktivuje (swap), jinak to bolero oproti kolumbu ma o dost horsi rozliseni displeje a taky zoomovani prsty je o dost horsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dnes jsem si byl do ní sednout, byla to Elegance a to rádio co tam bylo jsem nestačil zírat. Nějaký Swing ale tak hnusnou věc jsem dlouho neviděl. Obrovská masa materiálu tlačítka jako v Dacii, ale co mě dorazilo byl ten displej, byl velký jako na mých digitálkách v roce 1985 :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...