Přejít na obsah

Infotainment Rádio SWING


Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Průser,hrnu si to na noční, sednu do auta a že vložím SDkartu s novýma trackama a vůl ju strčím do CDromky.Kuchal to už někdo z Vás? Předpokládám, že to bude podobné jako třeba v O2! Ví někdo jak na to nebo se mám připravit, že budu rozdělávat půl palubky? !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraby :t ...

 

Hlavně že jsi to vyřešil... známému takto děti naházely do rádia peníze (desetikoruny na parkování) a pak to zkoušel lovit pinzetou, a ani nevím jak to dopadlo .... ,ale tohle tvoje řešení je elegantnější, protože i toto se může občas každému stát....

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Když si v konfigurátoru přidám "Komfortní telefonování s hlasovým ovládáním", tak mě konfigurátor donutí přidat jiné rádio. Tak je otázka jestli nutnost lepšího rádia je marketingová záležitost a nebo skutečně technické omezení swingu.

 

Na volantu, který má ovládání rádia a telefonu to tlačítko bude i bez nutnosti hlasového ovládání. To jsem si neuvědomil, moje chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si v konfigurátoru přidám "Komfortní telefonování s hlasovým ovládáním", tak mě konfigurátor donutí přidat jiné rádio. Tak je otázka jestli nutnost lepšího rádia je marketingová záležitost a nebo skutečně technické omezení swingu.

 

Na volantu, který má ovládání rádia a telefonu to tlačítko bude i bez nutnosti hlasového ovládání. To jsem si neuvědomil, moje chyba.

 

Pravdu máš. Tak to asi nejde. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OII,starý Swing a MF volant, hlasové ovládání bez problémů. V nové to opravdu nakonfigurovat  nejde. Grafiku to bude asi mít stejnou jako Bolero (když jsem si to na salůnu v jedné Octě nechal zapnout, tak jsem pochopil, proč jen na požádání a když jsem požádal, ještě měli tendenci tvrdit že  auto přišlo z Bolehlavi bez kabelu od baterky) což je tedy síla a tak nevím, jestli nepůjdu do Columbuse i když zase přicházet k autu s obavami jestli tam zůstal alespoň kousek palubovky....já vlastně nevím, co s tím. Objednáno mám Bolero (ale ještě týden se to prý dá změnit)....ale je to docela běs....rozlišení jak mikrovlná trouba z roku 84, hnusné docela....ten Blaukpunt nebo kdo je autorem (no já vím že tin-ťong ale official je to myslím Blaupunkt) na to fakt kašle a pěkně zparchantěl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...