Přejít na obsah

Infotainment Rádio SWING


Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

nechci zakládat extra vlákno o takové blbině tak píšu sem. Snad to nevadí

Nevíte někdo jak demontovat Swing z O3 (monochromatický) i když to asi bude stejné jako rádia nového MR? Jde o to že kamarád chce někam umístit držák na telefon (mimo sklo). Líbí se mu moje řešení kde mám ve Fabce pod rámečkem okolo rádia na jednom ze šroubků který drží Fabiácký Swing takový plech který trčí ven, a na něm mám držák přišroubovaný. Negeglá se to nevrže to a drží to spolehlivě.

 

Jenže při ohledání Octávky se mi zdá že je rádio jen na zacvakávačkách a navíc mezi rádiem a palubkou není dost místa na podobné udělátka (malá mezera). Kdyby jste někdo měl fotky demontovaného rádia včetně uchycení jak na rádiu i otvor palubly, nebo přímo řešení našeho problému budu rád. Jinak klasika přísavka na okno :-) Prolezl jsem internet hledal jsem dílenský manuál, ale našel jsem jen jedno video na Youtubu kde mě někdo slideshow když montuje parrot. A to co potřebuju tam logicky není detailně jen okrajově...

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super fotka...možná by se to dalo vyřešit...jen otázka které z těch ploch se dotýkají rádia a které díry jsou nutné pro zacvakávačky... Jinak moc díky... I když je tu ještě ten problém se spárou okolo rádia a brousit tam mezeru nebudu :-)

 

Máte někdo šikovně umístěný mobil nebo jakýkoli jiný držák na palubce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto, kamaráde, vím že jsi zkušený matador, ale když dáš takto odkazy bez jakéhokoliv textu a pak to bude chtít někdo z nováčků místo zakládání témat vyhledávat - myslíš že něco najde? - odpovím za Tebe - nenajde....

 

zkus  zmáčknout prosím Upravit a něco k tomu dopsat - děkuji Ti za ostatní méně zkušené ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravče, ten tvůj odkaz je zatím asi nejlepší... Držáky se už nenosí no to je pravda. :-) zatím díky

 

teď jsem si uvědomil, že jsem to u jednoho známého viděl v Passatu a nevypadalo to blbě a telefon v tom velmi dobře - efektně.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ty klipy od sunnysoftu, kamos to mel u O2, je to pekny, ale stejne to tam necha nenevratnou stopu.

Proste mezi palubovkou a rameckem radia zustane za tu dobu vymackane misto v palubovce kde se to opira. Mohlo by to pak pripadnemu budoucimu kupujicimu vadit. Ale libi sei ten drzak vlevo, ja sem zvyklej i mit navigaci vlevo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...