Přejít na obsah

RS sportove pedale do OII


Amadeus

Doporučené příspěvky

Spojka a brzda se dá vyměnit úplně v pohodě, jen se použije trocha síly a sundaj se standardní gumový návleky a zas trocha síly na zamáčknutí těch hliníkovejch. Před chvilkou jsem to zkoušel na kámošovým RSu. Jen mi připadá, že se bude muset vyměnit plynovej pedál, na tom žádnej návlek nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upresneni rozhodne to neni pres dealera za 900 . To si to nekdo plete zjevne s OCT I . Ale to jen mimochodem. Jinak se mi vubec nelibi, ze nekdo bez svoleni pouziva obrazky z meho netu. To je druha vec. Myslel jsem, ze zijem v normalni spolecnosti kulturnich lidi. Ales www.auto.asp2.cz PS: Jinak jsou ted v akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeje, to je hruza, žes použil požil fotku, kterou si Aleš jistě nafotil sám, svým vlastním fotoaparátem a odnikud ji nepřevzal...Hany, to přece kulturní lidi nedělaj!

co se týče montáže, to bych radši těch 500 za montáž dal, než abych něco zničil...

Amadeus: jak to tedy s těma pedálama je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeje, to je hruza, žes použil požil fotku, kterou si Aleš jistě nafotil sám, svým vlastním fotoaparátem a odnikud ji nepřevzal...Hany, to přece kulturní lidi nedělaj!

co se týče montáže, to bych radši těch 500 za montáž dal, než abych něco zničil...

Amadeus: jak to tedy s těma pedálama je?

Ano mami, dneska jdu spat bez vecere :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Alesio: Tady zjevně někdo neví co mluví. Toho dealera znam osobne dost dlouho a neni uplne blbej, kdyz ví že mám A5 (pro neznalce označení nový Octavky)

A když píšu, že by mohli bejt za 900, tak to tak i myslím!!! To že ty si je na svejch stránkách prodáváš víc jak za dva litry, to je tvůj problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...