Přejít na obsah

Sterace na SII


PetrKV

Doporučené příspěvky

Ahoj,chci se zeptat jake mate zkusenosti se steraci na SII.Jake kupujete.

Nedavno jsem asi po pul roce vymenil za nove Bosch,ubehl mesic a pul a uz stiraji opet nedokonale.Mozna jsem tomu prispel ja,protoze jsem jeden den po ranu,nezkontroloval,zda nejsou primrzle a bohuzel trochu byly..Stejne mam se zivotnosti,tedy kvalitnim stiranim spatnou zkusenost a to uz od SI.Nechce se mi opet vyhazovat temer 700,- za nove(Bosch).Co jsem se tak dival,daji se pry vymenit jen gumicky,nevim jestli tedy i v tech od Bosche,co mam.A na netu nabizeji ruzne levnejsi pary uz od cca 250,-Kc.

Mate s tim nekdo zkusenost(gumicky,levnejsi sady)??

To bych radsi vzal troje ty levne pokud aspon nejakou dobu funguji :kol-31:

Dik za rady

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Da se rict uprostred az horni cast,taky se mi zda,ze se tam musi dostat vic vody,nastavit by to melo jit urcite.

Bosch jsem dal na reklamaci,tak se uvidi.

A origo jsem sehnal od kamarada ze Skodovky za 700.A zatim jedou...

Co se tyce ty smesi tak mi taky rikali,ze nektere az extremne odmasti pry..,to pak vrze.ale jestli to nejak poskozuje gumicky a ktere smesi to delaji asi tezko zjistovat :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Čudejem sa, že vobac takáto téma pri Superbe existuje...

Jednoznačne treba meniť ako výrocbca uvádza 2x do roka (najlepšie po zime a pred zimou - napríklad , ako prezúvate pneu) a bude to stiareť určite dobre.

Možem na to napísať len jedno:

 

"Keď chceš mať opicu, musíš mať aj na banány"

 

Ak niekto špekuluje nad napodobneninami a nejakými náhradnými gumičkami, nech sa vráti k 120L alebo Felícii, tam boli tieto výmeny štandardom a fungovalo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa necuduj :kol-28:  Superb je porad jen skodovka a protoze mam Supa uz poctvrte,tak ...no jinak samo vim,ze se maji menit dvakrat do roka nejlepe.Ale kdyz uz mi po mesici stiraly prd,tak to neni ono,jo byly to "jen" Bosch za 670,-

Moje chyba,origa drzi zatim treti mesic a staly jen o 30Kc vic,takze opicce banany prospivaji.Jinak na SI jsem se i s origo celkem zlobil.Ten pulrok ani nedaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DavidSK - neviem ako ty ale ja stierače mením vtedy keď naprd stierajú , a to mám k origo sadám prístup prakticky taký že môžem meniť aj 6x za rok ale rozum by mi to nedovolil a už vôbec nie na predpis nejakej príručky zo Škoda auto ... 

 

 

na Octavii mám stierače rok aj pol a sú stále prakticky v rovnakom stave , a čím dlhšie im to vydrží budem rád ,  na poličke mám sadu náhradných a výmena je otázka 30 sekund ... 

 

samozrejme nápady z gumičkami pri takomto aute nemajú čo robiť 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...
V 17. 1. 2013 na 14:11, waikiki napsal:

Já kupuju origo asi za 900,- vydrží dlouho. Záleží také jakou máš směs v ostřikovačích, některé narušují gumičky a je to pak na prd.

Ja jsem asi turbo trubka, ale nemuzu na strankach skody najit link na nakup origo steracu. Nasel jsem jen pokec o uzasnych vastnostech dilu Skoda Economy. Kdyz jsem to zkousel guglit, nasel jsem jen tyto. https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3td955426b-predni-sterace-sada-skoda-14980.html. Je to opravdu origo nebo jen nejaky smecko z ciny co si na to jen hraje. Diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...