Přejít na obsah

Vyhrivana kozena sedala - hreji malo a pozde


mike_k

Doporučené příspěvky

Kdo mate kozena sedadla, jak dlouho Vam asi trva nez zacnou nejak pouzitelne hrat. Ma stara Fabie hrala uz po minute velmi slusne, po dvou uz v podstate na max. U nove OII s kozenymi sedadly se ani po 10ti minutach neda o nejakem velkem teple mluvit. Neco se vubec zacne dit tak za 4 minuty a po deseti je to tak na polovine toho, co jsem byl zvykly. Je to u kuze normalni nebo je nekde chyba?

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vcera testoval u spolujezdce i vzadu a vsude to topi stejne (blbe). Po 10ti minutach uz se sice da mluvit o tom, ze to jakz takz hreje, ale oproti me stare F1 je to nesrovnatelne slabsi. Jestli je pravda, ze i u textilnich to hreje pomaleji nez u stare O1/F1, tak soudim, ze to asi bude standardni stav. :( To zase soudruzi v Boleslavi neco pekne dodrbali.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

Nenapadlo vás,že kožené rukavice musíš taky sušit pozvolna jinak vám ztvrdnou? Kdyby ty dečky šajnily hned,tak vám sedadla brzo popraskají.Proto se taky kůže ošetřuje voskem. Měnil jsem kdysi tu vyhřívanou dečku a je i z jiného matroše než na textilní sedačky.

Editováno: , autor: Davee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...