Přejít na obsah

Střešní box


ElizabethZlo

Doporučené příspěvky

Jako jeden z těch tří za sebe odpovím. A to bohužel tak, že moc neporadím, protože jsem Citigo nepořídil s úmyslem vozit na něm cokoli na střeše.

KAždopádně obecně bych nejspíš pořídil příčníky pro střešní nosiče od Škodovky a na ně pak prakticky jakýkoli střešní box dle libosti, vkusu a potřeby velikosti. Takhle obecně se to dost těžko radí. Osobně bych asi nešel do nějakých univerzálních příčníků z aftermarketu, originální příslušenství Škoda je vyzkoušený a zaručený fabrikou. Je sice o něco dražší, ale je to daň za nějakou jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • o 1 rok později...
V ‎22‎.‎8‎.‎2017 na 11:49, Xmichal napsal:

Taky chorvatsko, žádnej problém spotřeba 5,9 a plyn stále na podlaze :)

IMG_6863.JPG

IMG_6889.JPG

Veľmi sa mi páči ako porušuješ československý trend , že na dve deti potrebuješ minimálne 7 miestnu Alhambru alebo iné podobne veľké vozidlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, pro 2 lidi naprosto dostačující přepravník s véééééélmi levným provozem (CNG).

Jen pro zajímavost, mifko86 nevím co má za příčníky, ale všimněte si, jak má přední uchycené hodně vpředu. Kdežto Xmichal a já je máme podstatně vzaději. Mám nosič od Thule. Je na to v karoserii malý otvor, do kterého zapadne kolíček v plechu na nosiči. Škoda že to tak není i vzadu, hned bych tomu věřil ještě více. Předpokládám, že u UP-u by to mělo být stejné.

Každopádně rakev by měla být co nejvíce vzadu. Ještě upozornění, váha rakve včetně nosiče by měla být max 50 kg. Například 3 kola už by byl problém.

P8290848.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...