Přejít na obsah

dělící plast interiéru a kufru


Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám FII combi r.v. 2008. Donedávna jsem měl namontovanou dělící mříž mezi kabinou a kufrem. Po odstranění mi tam ale zůstala celkem velká škvíra mezi zadníma sedačkama a roletkou v kufru. Zkoušel jsem hledat tady i na netu, ale nenašel jsem o tom žádné info, jestli tam patří nějaký nacvakovací dělící plast nebo ne. Děkuji za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

A propos, pokud hledáš roletu a já čistě náhodou dělící mříž občasnému převážení psa. Ehm, máš jí ještě? Nebo si jí už prodal? Jak se sundavá?

 

Bavíme se otéto věci? :

 

http://www.skodaoriginal.cz/skoda/eshop/3-1-SKODA-Fabia-II/31-2-Vnitrni-vybava/5/13561-Ochranna-delici-mriz-Fabia-II-Combi

 

 

Bud seženu nějakou starší originál a poupravim jí tak aby šla sundat do 5ti minut, nebo si vyrobim vlastní.

 

Pokud to není vyloženě auto s úpravou N1 kde je brána jako součást vozu, ale vozil bych jí jako fyzická osoba sundavací a to by měla bejt brána jako pouhej náklad/zavazadlo a homologaci by mít ani nemusela.

 

Hodil sem ti soukromou zprávu.

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A neví někdo k čemu jsou tyhle bazmeky? Fabia 2 combi po FL.

 

Nevím kam tu otázku dát. Maj ty železa pevnost udržet dělící mříž? Kdybych si nějakou sehnal a upravil si způsob připevnování?

 

Už sem si sehnal z OII

post-85140-0-14124200-1407394704_thumb.j

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...