Přejít na obsah

CHIP, zvýšení výkonu


SUP1

Doporučené příspěvky

Přesně tak, co je to za firmu která nabízí chip a nemůže ti to odbrzdit před a po. V galerii mají jen auta někde na parkovišti a k nim "připojený" ntb. Jen našeptávači softu a to jen možná.

Nejvíc mě v té jejich galerii nachipovaných aut dostal černý trabant. To jsem spadl na zem a zakousl jsem se do nohy od stolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lakasi1450 chlape ty vyčerpáš všechny otázky a myšlenky tu na forku a očem se budem bavit na sraze ???

Jinak k tomu turbu nekde sem četl zde na forku ze tam pasuje z nejaky audiny 8valce ze se lisi jen prumerem lopatek a vnitrnim prumerem turba... tzn kusove jsou identicke jen lopatky a vnitřni prumer je vetsí...Nekde tusim tady byl odkaz na upravu kde stare tve turbo predelaji (repas) na vetsi prumer... Ale uz newim kde se otom psalo...Hledej search...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Lukasi neni chip jako chip osobně sem jel v čipnuté 114kw a zadna turbo díra tam neni ale jak řikam neni chip jako chip jak to čipují firmy co se tim zabyvaji nevím v tom sem nejel...

Jinak ten chip v te 114 je bohuzel nedostupný pouhým smrtelníkům takze nemuzu slouzit ani odkud je atd... Teda vim to ale nesmim otom hovorit :-)

Kadzopadne si myslim pokud si to budes nechavat delat u firmy tak se snemi domluv at ti to chipnou a jak budes spokojen sjedes se v tom tak to zplatis a jak ne at ti hodi zpatky tvj soft... Vse je urcite na domluve a uvidíš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

jestli se ti to projevilo nějak krátce po úpravě chipem, tak bych hledal příčinu určitě tam, zad tam, ať ti to poupravěj, taky záleží kde si byl, jestli ti jen přehráli soft, co maj na každý typ a nedělali ručně nějaký úpravy přesně na tvoje auto, tak je to na prd, ale o tom by moch určitě víc napsat motorpower, jelikož ten se v tom stopro vyzná líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli maj dobrý reference, tak to jeď hned reklamovat, jak píšou kluci, a oni ti to upravěj, pokud si ale nebudou vědět rady, tak nahrát původní soft, nechat si vrátit prachy a jet jinam, hlavně jeď hned, jak dlouho máš ten chip? aby si si ještě nějak nepodělal tu převodovku, radši jeď tak, aby to nechtělo tu pětku zařadit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profichiptuning nebrat,  , to by bylo z bláta do louže. Pokud jsi z  Brna, dojeď k Funovi.

Abys taky ještě chválil konkurenci :kol-32:

Kdyby Profi-chiptuning měl tady svůj nick, tak by napsali Motorpower nebrat :kol-44:

A těžko zahodí do větráku pět litrů nebo kolik tam zacáloval a pojede jinam asi ne?

To by spíš Ventill čekal od odborníka nějakou odbornější radu, v čem asi spočívá problém, aby nebyl při reklamaci za debila, než mu poradit, ať to hodí za hlavu a jede jinam

To je jako kdyby měl něco po opravě v autorizáku na motoru a já mu poradil, Škodovku nebrat, pojeď ke mě

Toto fórum je spíš o radách a zkušenostech, než o reklamě, nemyslíš?

Tím Tě samozřejmě nechci nikterak nasrat, protože bych si nechal chip radši udělat v Motorpoweru, ale pozdě bycha honiti a ten klučina to chce vyřešit nejspíš s nima, když už jim to zaplatil

A pokud to s nima nevyřeší a vrátí mu peníze, pak může zrovna do toho Brna...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To SUP1  .........Tak tahle firma je mi konkurencí, asi jako ABC, velký marketing .........a nic. 

On každý chválí kohokoliv, protože to bylo levně, byl to kámoš atd. Zřejmě jsi jim zavázán. Přijedeš li odbrzdit svůj klenot, zjistíš, že věci se mají jinak.

Následné srovnání s dobrou úpravou tě už přesvědčí. U mě jsi určitě nebyl, u DP nebo Funa asi také ne. Jinak by jsi tohle nepsal.

Ještě sem dám dva grafy , jeden od konkurence / nejlepší profesionální chiptuning v CZ / , a druhý ode mě.

Auto cukalo, a co by to dělalo s DSG ani netuším. I laikovi snad dojde která úprava byla OK. Zajímavé je , že dotyčný si zkraje úpravu pochvaloval.

To Wentil.....neopraví,. navíc to mělo být v pořádku hned.

 

 

Porovnání.pdf

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda, že by k tomu ani nemělo dojít když to jsou profíci, a motorpower právě hodil odkaz na tdifuna, kterej je fakt šikula a je to konkuret právě motorpoweru, chtěl jsem k němu z prahy jet tehdá s octou, ale dřív mi ji zrušili a teď mám supíka a lehce už poladěnýho, sice jsem chtěl po chvále zde na foru jet k funovi, ale z prahy celkem dálka, tak jsem pak zvolil dieseltechnik v kladně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...