Přejít na obsah

CHIP, zvýšení výkonu


SUP1

Doporučené příspěvky

Doktorone....to jsi měl opravdu radši jet ke mě nebo do Ostravy, DT na Kladně je takové malé ABC. Koukni se zda ti to čoudí, dále kolik ti slíbili a přijeď odbrzdit. Pokud tam výkon bude máš to zadarmo a to i s tolerancí 10 poníků.

Když jsem s tímhle začínal tak FUN, Dpower,ani Mvolesko neexistovali, pak mě dost předeběhli, a nyní si myslím, že v nových jednotkách jsem asi nejdál. Rozhodně námi čtyřmi best kvalita končí. A to je prostě fakt. A zkušebna

/ brzda /mě o tom jen ujistila.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz to je v pohode :-) automat radi jak ma a vse je v pohode :-)
A motorpower kdyz jsem se dival na tvoje stranky mas tam superb 2.5tdi pd 120kw myslel jsem ze je to rotacka :-)
A jeste ja chtel chip od tdifun nebo diesel power ale do ceskyho tesina i do prahy je to celkem daleko :-)

Editováno: , autor: Pawouk
Sakra chlape,edituj příspěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V té databázi je více chyb,  převzall jsem to kdysi od jednoho človíčka co mi dlužil, a asi to byla chyba,, na web však nemám moc času,.

Taky tam byly vypsány nějaké stage atd, ale pochopitelně dělám každé auto zvlášť.

Řeknu to obecně, příliš věříte webům, aniž by jste si ověřili zda firma má opravdu živé reference, a nepoužíváte telefon k tomu k čemu máte. Tj. naživo vylíčit co potřebujete, co si představujete, a domluvit se. Místo toho dojedete k firmě kterou vaše auto, ani požadavky nezajímají, za 5min vám nalejou cokoliv, dostanete certifikát a CD a pá, pá.

V případě problémů se na certifikátu dočtete, že úprava je pouze pro sportovní účely, takže si můžete pustit CD vautě a certifikát si schovat kdyby se vám chtělo.

No hlavně , že je to za 2jku ve slevě.. Obecně tenhle jev je zmapován a jmenuje se to debilizace lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, nebylo by na škodu, aby jsi sem hodil nějaký Tvůj ceník

Kolik za brzdu, kolik za chip

Taky se hodilo vědět, kolik max se z motoru a z jakého dá "vyždímat" při zachování životnosti, jak je to vůbec s tou výkonostní rezervou výrobce, kolik doporučuješ navýšení, atd...

Asi to bude zajímat vícero lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vše na stránkách je, a maxima na motorech je právě to co jsem tu chtěl naznačit, a to že těch variant je neskutečně mnoho.

Ne pouze stage 1, 2 nebo eco , optimal či jiné nesmysly.

Je třeba vyhodnotit k jakému účelu bude výkon zvyšován, zda je auto závodní , či k dennímu užívání, najeté kilometry, stav spojky, stav regulace a podvozku,

hardwer/ zda zůstane orig, či větší turbo a vstřiky, cooler /, a výčet by byl ještě delší. Toto jde předběžně pořešit po telefonu, a zbytek je dílna a brždění před úpravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zdravim... nepoznaťe niekoho na Slovensku alebo morave?? Pozdava sa mi Motorpower ale mam to 300km... A to sa mi nechce tak daleko... Uznavam, že by sa auto zišlo o par koni viac.. Motor je dosť ťažký... Čítal som ale že to moc neprospieva automatickej prevodovke. Alebo je to kravina?. Aký maťe na to názor? 

:kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spíš jinak: Je samo sebou jasné, že některé díly důsledkem vyššího výkonu a točivého momentu budou samozřejmě více namáhány.

Převodovka tudíž také. Pokud ale nehodláš denně jezdit s autem čtvrtmíle na čas nebo okruhy a nebudeš hovado v běžném provozu, tak se bát nemusíš

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

zdravim ľudia.... je možne u 2,5TDI V6 120kw automat upravit popri vykone aj prevodovku??? .... popravde som zvyknuty s novsich aut na automata...a z tohto tiptronika som troska mimo :D teda pripada mi hlupa ta prevodovka :D.... a preto otazka či sa dala nejak upravit aj ta ??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...