Přejít na obsah

NEEEEEEEEEE!!!!


Bowie77

Doporučené příspěvky

Jezis marja..... Nikdy nemejte nalesteny auto zaparkovany v Litvinove. Zijou tady proste asi zarlivy blbeckove, kterzy si mysli, ze jsou drsny, kdyz nekomu objedou klickem auto. Fakt mazec..... Kriminal, zavrit je na 5 let. Sorry za zakladani novyho tematu. Jsem fakt moc nas*anej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis marja..... Nikdy nemejte nalesteny auto zaparkovany v Litvinove. Zijou tady proste asi zarlivy blbeckove, kterzy si mysli, ze jsou drsny, kdyz nekomu objedou klickem auto. Fakt mazec..... Kriminal, zavrit je na 5 let. Sorry za zakladani novyho tematu. Jsem fakt moc nas*anej.

Takové ku*vy řezat skalpelem a namáčet do solného roztoku a kastrovat při plném vědomí. Tvýho auti je mi fakt líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akurat v piatok som dokladne cistil auto a osetroval komplet vsetky plasty a aj gumy na kolesach. Samozrejme v noci si niekto moje auto obzeral. Uplnou nahodou som sa vtedy zobudil a pozrel z okna. V momente som zakrical a bezal k autu. Uz tam nikto nebol a nastastie ziadna ujma. Mimochodom to bol nejaky taxik (ze by vedlajsi uvazok?). Tiez by som za podobne veci vrazdil. Minuly tyzden mi zase nejaky magor urobil jamku vo dverach ked otvaral tie svoje. Takze to uz mam asi tretie miesto kde mam na dverach taketo znacky :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi Vás všech líto, ale ku*vy žijí všude, jen nechápu, co je k tomu vede, dostat takovýho hajzla do ruk, tak ho kol8 Pokaždé, když jdu k zaparkovanému autu, tak se modlím, aby něco... :angry: Stačí ten ťukanec do dveří od nějakého debila parkujícího vedle, natož něco horšího...

Před pár roky jsem udělal tu chybu, že jsem v Brně parkoval přes noc se zánovní Feldou poblíž centra. No a naši utiskovaní a nebezpečně zbarvení spoluobčané mi přes noc "pomohli" od všech 4 kol. Kdyby to ale ti debilové udělali alespoň civilizovaně a vzali si hever a hodili pod auto špalky nebo cihly, tak to přece jen bolí o trochu míň, ale ti hajzlíci to zřejmě udělali tím způsobem, že jeden nebo dva nadzvedli auto za blatník, další odmontoval kolo a pak to pustili na zem a tak to udělali se všemi 4 koly. Výsledek byl, že kromě 4 kol v p*deli, byly poškozené lemy všech 4 blatníků, které se museli přelakovat, protože začaly rezavět a k tomu navíc poškozené i prahy, které šly taky na lak. Takže suma sumárum tehdy 20 litrů a to už pěkně nasere fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem myslel, že se to děje jen mě.Na Fabii mam s krabance od klicu jen maly a osekane boky od dveří jinejch aut.Jednou se divam z okna a zaparku si to vedle mě stará 120.Vylejzá z ní ženská a plnou sílou otevře dveře že se od meho auta odrazily na zpatek.A nakonec si to rozmyslela a vylezla ven prez spolujezdce.Než jsem sesel dolu byla pryc a nevím kde bydli.Na skode 120 už nebylo co zničit takže se nebylo kde pomstít.Vysledek promačklé dveře a lak.

Přeju jí, aby jí znásilnilo 10 černochů s 40 cm dlouhýma ......... a kdyby to přežila tak umlátit tyčí.

Byl jsem nasranej a nemoch jsem proti tomu nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem myslel, že se to děje jen mě.Na Fabii mam s krabance od klicu jen maly a osekane boky od dveří jinejch aut.Jednou se divam z okna a zaparku si to vedle mě stará 120.Vylejzá z ní ženská a plnou sílou otevře dveře že se od meho auta odrazily na zpatek.A nakonec si to rozmyslela a vylezla ven prez spolujezdce.Než jsem sesel dolu byla pryc a nevím kde bydli.Na skode 120 už nebylo co zničit takže se nebylo kde pomstít.Vysledek promačklé dveře a lak.

Přeju jí, aby jí znásilnilo 10 černochů s 40 cm dlouhýma ......... a kdyby to přežila tak umlátit tyčí.

Byl jsem nasranej a nemoch jsem proti tomu nic.

Tak presne toto sa mi stalo a tiez to bola nejaka stara raspla ktora mala zelenu Skodu 120. Samozrejme mi tam nechala aj vizitku v podobe jej farby. Uz mam tiez bok auta dosekany od dveri inych, zaujimave je, ze len stranu vodica. Vacsinou to sposobia spolujazdci. Asi pred dvoma tyzdnami som parkoval v centre a o pol hodinu pridem k autu a nova jamka vo vodicovych dverach. Na hrane dveri vedlajsieho auta uz bolo vidno, ze dosekal nejedno auto. Mal som chut vybrat kluce a prejst nimi po jeho dverach. A pred par dnami pozeram z okna na parkovisko, zenska otvara dvere, rozhodi ich uplne dokoran a nezaujima ju ci ma dost miesta. Nastastie ho tam v tom momente bolo dost, ale co keby nie. Niektorym ludom to proste nedojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policie musi prijet, neexistuje, ze by neprijela. Ja uz jsem resil horsi pripady nez je objeti klicem nebo promackle dvere ;)-_-

treba zapomenuta svacina v zabouchnutem byte :smich::D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak přiště

ja uz tech sramu na aute ma tolik ze uz se nad tim nevzrusuju, proc se rozcilovat a delat tomu debilovi dobre, ktery to udelal ze zavisti, kdyz vas nekde z dalky pozoruje treba jak vy krepcite kolem auta a nadavate, tak on ma z toho jeste lepsi pocit :angry: z ni to blbe , ale radsi se zasmejte a prejdete to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...