Přejít na obsah

NEEEEEEEEEE!!!!


Bowie77

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Jsou ko zmr... ja mam ponicenej zamek u kufru a pochroumanou klicku u ridice :( uz to mam delsi dobu, ale sekat ruce.

Kamaradi ja vam poradim jak na ne.

Ja chci ted vozit v aute telesk. obusek / pendrek, ktery bude pekne na ocich, jeste nevim kam ho umistim.

Doufam ze se nekdo aspon zalekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou ko zmr... ja mam ponicenej zamek u kufru a pochroumanou klicku u ridice :( uz to mam delsi dobu, ale sekat ruce.

Kamaradi ja vam poradim jak na ne.

Ja chci ted vozit v aute telesk. obusek / pendrek, ktery bude pekne na ocich, jeste nevim kam ho umistim.

Doufam ze se nekdo aspon zalekne

anebo ti ho bude někdo chtít čornout a ještě ti rozbije sklo :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo zatím nemá poničený lak, tak ho stejně bude mít a šok a naštvání má teprve před sebou. Po prvním přijde druhý a pak už to stejně přestane počítat.

Já mám na předních dveřích "krásný hákový kříž" udělaný v noci na vesnici o stovce lidí a deseti pubertácích.

Takže město-supermarket-vesnice "NO PROBLEM"

Ona i zdánlivá samota a auto je hned "hezčí"

Moje fabka je už "jetá-oťukaná", ale vašich nablýskaných kár, těch je mi líto.

Na konec přání- "co nejmíň šrámů"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak čtu, tak jsem dopadl po dnešku celkem slušně, "mám jen vyrytou čáru" a ne třeba hakenkreuz nebo grafický symbol ženského přirození vulgárně na 4. Po poničení Q5ky (lak, propíchnutí penu, A3ka podřené klíčem), dneska příjdu k autu a čára na dveřích, když jsem dával doma dohromady šrám na llaku u Fabky, tak na jsem si všiml na Audině další podření, tentokrát i s prohlubní.

Lámat ruce a objet ksicht klíčem, svině závistivé.

post-29761-1253034708_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak čtu, tak jsem dopadl po dnešku celkem slušně, "mám jen vyrytou čáru" a ne třeba hakenkreuz nebo grafický symbol ženského přirození vulgárně na 4. Po poničení Q5ky (lak, propíchnutí penu, A3ka podřené klíčem), dneska příjdu k autu a čára na dveřích, když jsem dával doma dohromady šrám na llaku u Fabky, tak na jsem si všiml na Audině další podření, tentokrát i s prohlubní.

Lámat ruce a objet ksicht klíčem, svině závistivé.

njn .. znám taky ... když rodiče měli čerstvě nastěhovaný obyvák.. mno nějaký vymoženosti na svoji dobu,které neměl kdekdo,tak nám chodili vesničani čumět v noci do oken....dříve nám ukradly i zahradní stojanový lampy ... tak fotřík neváhal v duchu pomsty za lampičky :D vyběhl ven s nataženou devítkou a chybělo málo a ty zkurvený báby co drbou v poledni na náměstí málem popravil

a když jsme měli už pár měsíců bazén,tak se nám tam chodily koupat sousedovic děcka,když jsme nebyli doma :smich: tak jsem se jednou zase nasral já a na hladinu položil průhledný igelit .. mno už se tam nikdy nikdo neukázal .. a jejich fotr na nás poslal policajty,že se jim tam děcka málem utopily :palec2:

takže říkám .. na všechno se dá zvyknout a jak říkám .. odřel si mi auto.. na tady máš šutrem do okna

loni jsem to takhle udělal nějakýmu magorovi co po mě hodil na křižovatce vagla,když jsem jezdil na mašině... tak jsem mu na oranžovou urazil zrcátko pěstí :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn .. znám taky ... když rodiče měli čerstvě nastěhovaný obyvák.. mno nějaký vymoženosti na svoji dobu,které neměl kdekdo,tak nám chodili vesničani čumět v noci do oken....dříve nám ukradly i zahradní stojanový lampy ... tak fotřík neváhal v duchu pomsty za lampičky :D vyběhl ven s nataženou devítkou a chybělo málo a ty zkurvený báby co drbou v poledni na náměstí málem popravil

a když jsme měli už pár měsíců bazén,tak se nám tam chodily koupat sousedovic děcka,když jsme nebyli doma :smich: tak jsem se jednou zase nasral já a na hladinu položil průhledný igelit .. mno už se tam nikdy nikdo neukázal .. a jejich fotr na nás poslal policajty,že se jim tam děcka málem utopily :palec2:

takže říkám .. na všechno se dá zvyknout a jak říkám .. odřel si mi auto.. na tady máš šutrem do okna

loni jsem to takhle udělal nějakýmu magorovi co po mě hodil na křižovatce vagla,když jsem jezdil na mašině... tak jsem mu na oranžovou urazil zrcátko pěstí :smich:

A to si tě nenašel podle SPZ? :-)

Editováno: , autor: Tony6610
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nooo, tak musim se taky pochlubit zajímavou zkušeností. Tento rok na jaře jsem dostal svojí tmavěmodrou fabku combi. Celou dobu nám tu stála pod oknem a nic, nikdo si jí nevšiml, bylo to vždy trochu zašpiněné auto se špinavými disky atd atd... Hned první týden jsem si dal tu práci, navoskoval jsem to celý, naleštil, proběhla výměna pneu, leštění disků atd atd...Ukázalo se i, že lak je na tom velmi dobře a opravdu vypadala jako nová. Pneu jsem osadil lesklýma krytama na ventilky ať to s diskama vypadá hezky, druhý den ráno bez ventilků celé auto, sebrali i čepičky...Kdyby se ovšem chovali nějak normálně, poškodili ventilek a auto sedělo na dvou vyfouklých pneu, měl jsem den staré dunlopy a teď honem, aby se nepoškodily o disk, naštěstí nic... Za dva týdny přišel škrábanec přes pravou stranu auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo, tak musim se taky pochlubit zajímavou zkušeností. Tento rok na jaře jsem dostal svojí tmavěmodrou fabku combi. Celou dobu nám tu stála pod oknem a nic, nikdo si jí nevšiml, bylo to vždy trochu zašpiněné auto se špinavými disky atd atd... Hned první týden jsem si dal tu práci, navoskoval jsem to celý, naleštil, proběhla výměna pneu, leštění disků atd atd...Ukázalo se i, že lak je na tom velmi dobře a opravdu vypadala jako nová. Pneu jsem osadil lesklýma krytama na ventilky ať to s diskama vypadá hezky, druhý den ráno bez ventilků celé auto, sebrali i čepičky...Kdyby se ovšem chovali nějak normálně, poškodili ventilek a auto sedělo na dvou vyfouklých pneu, měl jsem den staré dunlopy a teď honem, aby se nepoškodily o disk, naštěstí nic... Za dva týdny přišel škrábanec přes pravou stranu auta...

U nás jsou naštěstí tak slušní, že než aby poškodili ventilky, tak ukradou čepičky rovnou i s koly a věřím, že se jim na Dunlop SP Sport Fast Responze dobře jezdí až do teď... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás jsou naštěstí tak slušní, že než aby poškodili ventilky, tak ukradou čepičky rovnou i s koly a věřím, že se jim na Dunlop SP Sport Fast Responze dobře jezdí až do teď... :aggressive:

No, tak to jsem rád, že to nedopadlo stejně jako u tebe. Mam, resp. v létě jsem na discích měl to stejné:)

Venca:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Doma mam auto za plotem a kolem běhá Kavkazan jak tele. Takže v pohodě.

 

Ale jak vyjedu s autem ven, tak se taky bojim. Na starým twingu už mam těch škrábanců několik, ale zaplat pánbůh, že ještě nikoho nenapadlo mi proříznout plátěnou střechu. A stejně je tak obušený, že nějakej škrábanec nevadí.

 

S Fobií se mi ještě nic nestalo, u práce stojim na placu kod kamerama k jejichž záznamu mam přístup na požádání.

 

Ale  obchodáků se taky docela bojim, mam sice autokameru puštěnou pokaždý kdyžsem mimo dům a nehlídanej prostor, jenže ta bere jen předek auta. Potřebovalo by to nějakou co bere všechny 4 strany. Pak se případně poškození kouknout na záznam, poskytnout ho pojištovně.

 

A samozřejmě podle hesla "svět je malej" si ze záběru zapamatovat škůdce a při přípaným setkání mu připomenout, že je téměř smrtelnej...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedže pracujem na týždnovky a prídem domov z práce len čumím kolko nových šramov za ten týžden pribudlo na ženinom aute, minule som si šiel zapáliť na balkon a pozerám ako taký 50-siatnik zaparkoval tesne vedla mojho auta a vyťahuje televízor zo zadných sedačiek, hoci na druhej strane mal miesta dosť no IQ nepustí, a ako sa nemohol dostať z auta tresol mi asi 5x z dverami do mojho auta, tak som po mom zareval že či mu mám s tým trieskaním pomôct, márne by ste čakali prepáč či čo poslal ma akurát do PI.. tak som si to s ním šiel vydiskutovať von..., ale ani vo viedni nie sú civilnejší ludia, za mesiac som vyklepával 2x značku od ťažného, prevalený zadný nárazník som vymačkol von ale lak zostal popraskaný. Je jedno čechy, slovensko či rakúsko všade sú takí i takí bohužial

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo, doba není zlá, to jen lidi jsou kurvy, nové Citigo v metle, černá okna, rychlé pruhy, 14 dní to vydrželo a pak nějakej chudák s malým pérém si vyléčil svůj komplex klíčem přes to černý okno, celý boční zadní okno v šíři tak půl cm až k zadnímu sloupku kde vyrobil důlek (asi jak se mu ta hnáta zarazila), no a dva dny poté někdo krásně zaparkoval a pravej prah a pravý zadní dveře odřený a orvaný až na plech. Fakt, chudáci zakomplexovaný, sobecký...

tak když to nechci hnát přes pojišťovnu, tak se domluvíme na cash podle toho co to bude stát, ani by mi nemusel dát 100%, nebo po částech když nemá tolik v hotovosti,  ale to ne, radši ujet nebo bejt sprostej... u nás ráno přijížděj rodiče s parchantama ke škole, (zastavujou v klidu i na přechodu, na invalidech) a nechaj ty smrady ať si třísknou do sousedního auta. Hubu plnou keců, ale stačí říct, "zvopakuješ mi to až si dojdu pro bouchačku?" a je klid... a ještě pak tak za čtvrt hodiny ulicí projedou policajti :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...