Přejít na obsah

NEEEEEEEEEE!!!!


Bowie77

Doporučené příspěvky

To mas to samy kdyz se postavis pred obchodak a vedle koren s oktavou, ale sluzebni tak to mas nez vystoupi a nastoupi otluceny jak pistalka :fakac:

právě :'( lidi sou fakt kkti! nechápu prostě jejich uvažování!!!! proč chtěj ubližovat mojí tepr 3tří měsíční fabince :'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

No, kdyz pominu, ze je to zhovadilost, tak napada nekoho aspon nejaky zpusob, jak typicke skrabance od ojetim klicem apd. aspon trochu zamaskovat? Teoreticky by nektere mene patrne mely jit rozlestit, ale cim? Pouzit tempo na novej lak mi prijde dost hard.. Mam prave taky skrabance, nastesti ne moc hluboke, jen misty je to vyryto na bilej zaklad.. Tak me prave napadlo, ze kombinace korekcni lakove tuzky a nejakeho lestidla by mohlo byt ok..

Jinak nevim jestli existuje jeste nejake alternativni profi reseni, ale napriklad v servisu jsem se jen tak mimochodem ptal a tam rikali, ze nalakovani cca 3k za dil .. takze kdyz uvazim ze jedna strana se sklada ze 4 dilu, tak je to docela palka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarvím všech je mi moc líto.....:( ty lidi nechápu kdyby vzal třeba poklice a šel ho hazlu tak to asi málo kdo řeší.....V roce 1992 si mamka s tatkou koupili nový opel astra F mělo to tehda servo a elektriku a ABS prostě bomba!!!!na tehdejší dobu....měli sme tmavou barvu tá se mamce libí dodnes i se značkou opel....auto mělo ještě převozky asi 2dny staré...a parkujeme před barákem asi 1 km od hlavní cesty taková samotka mám asi 6 sousedů...po dvou dnech vypuštěné kola a rozbité světlo....jak někdo to světlo rozbíjel asi šutrem tak asi jebl do kapoty a rozjel se alarm možná to dopadlo ještě dobře protože hned sme všichni vyskákali z postelí :)a volali sme policajty... nevíme dodnes kdo to byl....prostě lidi sou asi kurvy závistivé.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si říkal, že když jezdim a parkuju v Ostravě, tak se mi přihodí něco tu, ale chyba lávky, zatim se mi tu nestalo nic! Ale nedavno doma v Rožnově vylezu před barakem na ulici mezi rodinnymi domy a vidím, že moje autíčko utrpělo na dveřích promáčklinu od nejakého idiota, co couval a neviděl co je asi za ním nebo co... Věřím, že se to může stát každému, ale prostě to zamazal nějakou hlínou a jel do piče. :aggressive: Hajzli lidi neznaji pojem zodpovědnost.

Jo taky mě někdo otlouk dveře a měl jsem tam červenou značku, tak sem to chtěl vyleštit a ted to tam mám vydřené, jak jsem to čistil Realem! Sem debil :kuk:

Poučeni:NECHCETE MÍT DVEŘE NA SRAČKU? NEPARKUJTE VEDLE AUT, CO MAJI DĚTSKOU SEDAČKU!

A taky - dávejte auto do garáže!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tmavý okna a jednou jsem telefonoval už zaparkovaný před obchoďákem a ten borec s Favoritem si mne nevšiml a jak vylézal - buch. A už jsem jsem letěl z auta....koukal na mne padesátník a kejval hlavou co to vlastně po něm chci. Ještě se cítil uražený, řeknu vám, že jsem se musel hodně držet, abych mu ji neplácl píčus jeden. lol

A to fáčko bylo tedy opravdu slušně jetý - což asi opravdu slušně odráželo charakter majitele....

A jinak se děsím každého mytí a leštění auta, co že zase objevím za nové zářezy.... a to mám garáž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tmavý okna a jednou jsem telefonoval už zaparkovaný před obchoďákem a ten borec s Favoritem si mne nevšiml a jak vylézal - buch. A už jsem jsem letěl z auta....koukal na mne padesátník a kejval hlavou co to vlastně po něm chci. Ještě se cítil uražený, řeknu vám, že jsem se musel hodně držet, abych mu ji neplácl píčus jeden. lol

A to fáčko bylo tedy opravdu slušně jetý - což asi opravdu slušně odráželo charakter majitele....

A jinak se děsím každého mytí a leštění auta, co že zase objevím za nové zářezy.... a to mám garáž...

Nieco take sa mi stalo pred nemenovanym hypermarketom..... cakam, cakam..... zaparkoval vedla mna Peugeot 206 a naraz len vyleteli decka zozadu a prááásk mi do dverí ku*va..... utopil by som ich ako štence.... pixle tam... :fakac::aggressive:fuck len len ze som nevyletel z auta a ... a potom by boli lufty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tmavý okna a jednou jsem telefonoval už zaparkovaný před obchoďákem a ten borec s Favoritem si mne nevšiml a jak vylézal - buch. A už jsem jsem letěl z auta....koukal na mne padesátník a kejval hlavou co to vlastně po něm chci. Ještě se cítil uražený, řeknu vám, že jsem se musel hodně držet, abych mu ji neplácl píčus jeden. lol

A to fáčko bylo tedy opravdu slušně jetý - což asi opravdu slušně odráželo charakter majitele....

A jinak se děsím každého mytí a leštění auta, co že zase objevím za nové zářezy.... a to mám garáž...

Nieco take sa mi stalo pred nemenovanym hypermarketom..... cakam, cakam..... zaparkoval vedla mna Peugeot 206 a naraz len vyleteli decka zozadu a prááásk mi do dverí ku*va..... utopil by som ich ako štence.... pixle tam... :fakac::aggressive:fuck len len ze som nevyletel z auta a ... a potom by boli lufty...

jj a potom jsou ještě na zabití borci, kteří si otevřou dveře a opřou o vedlejší auto a potom si hezky sednou....to je pane potom zářez na laku a práce na jeho rozleštění.....

lol

Jak jsem měl už několikrát možnost vidět, většinou to byli správní vidláci. Ano, auto má sloužit, ale myslím, že u toho sloužení může být i hezké.

A když je ještě k tomu naleštěné....hmmmmmm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 2 měsíci stojím na parkovišti u supermarketu přijela LADA 2107 výstavní kousek se 2 důchodci a při zajíždění do pruhu nabrali oktu ve stříbrný metle, tak že stála jen na 3 kolech, dveře v pr... prasklý okénko. No dědek vycouval a postavil se o 2 řady jinde (na jejích chromech to skoro nebylo znát). Tak jsem nakonec zavolal ochranku , aby mu to neprošlo - pak už jsem tam nečekal. abych toho vola ještě někdy nepotkal.

Jinak mé poslední 2 šrámy po 2 cm při přezouvání kol v servise - nemá to cenu řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 2 měsíci stojím na parkovišti u supermarketu přijela LADA 2107 výstavní kousek se 2 důchodci a při zajíždění do pruhu nabrali oktu ve stříbrný metle, tak že stála jen na 3 kolech, dveře v pr... prasklý okénko. No dědek vycouval a postavil se o 2 řady jinde (na jejích chromech to skoro nebylo znát). Tak jsem nakonec zavolal ochranku , aby mu to neprošlo - pak už jsem tam nečekal. abych toho vola ještě někdy nepotkal.

Jinak mé poslední 2 šrámy po 2 cm při přezouvání kol v servise - nemá to cenu řešit.

to měli tak ostrý vzduch....?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja abych neměl promáčklé dveře tak jsem auti začal parkovat ve vedlejší ulici podél a teť mam obouchanej předek a zadek. Nechápu ty lidi :disgust:

Je to zlej sen a taky z toho mám děsnou hruzu pokaždy když jdu k autu.To je ta zkurvená česká závist která u nás v republice plati několikanásobně.Bohužel.Já mám černou metalízu a na ní je uplně všechno vidět-přitahuje blbečky jako magnet.R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja abych neměl promáčklé dveře tak jsem auti začal parkovat ve vedlejší ulici podél a teť mam obouchanej předek a zadek. Nechápu ty lidi :disgust:

Je to zlej sen a taky z toho mám děsnou hruzu pokaždy když jdu k autu.To je ta zkurvená česká závist která u nás v republice plati několikanásobně.Bohužel.Já mám černou metalízu a na ní je uplně všechno vidět-přitahuje blbečky jako magnet.R.

Keby len česká závisť..... ale tá slovenská..... fuck .... závidia ti ešte aj nos medzi očami.... bu*eranti.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky muzu pridat do klubu. Byl jsem se svou cernou octavii u nasich a mam celej pravej bok obtahlej klicem + nejakej podpis na kapote. Jeste ze opravu zatahne pojistovna, aspon na neco sou dobry.

I já jsem jednou u rodičů koukal z okna a dva výrostci vytáhli klíče a všechny auta na parkovišti hezky obtáhli. Prostě šli po chodníku a každé auto označili, bylo jedno zda parkuje předkem, nebo zadkem k chodníku.... lol

No a mezi nimi byl i můj miláček.

Smradi a ještě ke všemu byli rychlejší a někam se schovali, nenašel jsem je. Jediné jejich štěstí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky muzu pridat do klubu. Byl jsem se svou cernou octavii u nasich a mam celej pravej bok obtahlej klicem + nejakej podpis na kapote. Jeste ze opravu zatahne pojistovna, aspon na neco sou dobry.

I já jsem jednou u rodičů koukal z okna a dva výrostci vytáhli klíče a všechny auta na parkovišti hezky obtáhli. Prostě šli po chodníku a každé auto označili, bylo jedno zda parkuje předkem, nebo zadkem k chodníku.... lol

No a mezi nimi byl i můj miláček.

Smradi a ještě ke všemu byli rychlejší a někam se schovali, nenašel jsem je. Jediné jejich štěstí...

No pojišťovna zatáhne škodu, to jako joooo, ale nevim, jestli se ti to vyplatí, když zacáluješ spoluúčast + navíc ti zvednou pojistné na tři roky skoro o dva litry. To abys pak přepsal káru na někoho jiného. Já se na to raději vy.... a necham si to spravit až toho bude víc :)Smutné, že? Jak člověk počítá s tím, že toho bude víc :feve: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...