Přejít na obsah

Tempomat do RAPIDa + návod na montáž


miklisek

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Já jsem včera dopadnul stejně,  Rapid Spaceback Czech Team 8/2016 ,  chtěl jsem dodělat tempomat a bylo mi řečeno že pro modelový rok 2017 tempomat nelze dodělat :-(

Autosalon si to ověřoval ve Škodovce , důvod jim prý nikdo neřekl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes jsem volal do AS, že bych si chtěl nechat dodělat tempomat do Rapida Ambition+ MR2016 - technik si nebyl jistý, tak psal i do škodovky a tam mu řekli, že nedokážou jednoznačně říct, jestli tam už tu "chytrou" jednotku mám či ne. Případně sada tempomatu stojí necelých 8000 Kč a kdyby byla potřeba ta jednotky dokoupit, je to zhruba podobná částka ještě k tomu. 
Oproti cenám, co tu uvádíte, je to poměrně značný rozdíl. Mohl by mi někdo napsat číslo dílu (tempomat), který vám tam montovali? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Uvažujeme teď o koupi Rapidu a tempomat je jednak neadekvátně drahý a jednak až od Ambition. Asi nemáte někdo info o tom, jak je to s možností domontování v autorizáku u MR 2018, popř. v jaké verzi už správná jednotka je a v jaké ne, že? Zajímal by mě i MR 2017. Myslel jsem, že to nemůže být problém, ale dle posledních příspěvků asi ano...proč?

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Rapida MR2016 Ambition Plus a tempomat jsem si nechal dodělat - jednotka na to byla připravená. Myslím, zr tu jednotku nebude mit jenom výbava Active. Ostatně, podíval bych se do konfigurátoru - pokud v tom stupni výbavy půjde automat objednat a zároveň bude stát těch cca 11 tisíc, pak půjde i domontovat (osobni dedukce)

Odesláno z mého ONE A2003 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO za mě MR13 stál ceníkový tempomat 10tis, v AS mi nabídli, že mi ho dodělají za 12 a v ne AS mi ho dodělali včetně výměny BCM jednotky, páček, kabeláže za 6tis. Už tehdá něco mektali, že musí být snad nějaký povolení od MB aby to fungovalo, za co se měl platit poplatek. Pravda, pokud by se aktualizoval soft v ŘJ následně při servisech v AS, tak bych o něj přišel, což by se ale dalo znovu nakódovat. Auto tam ještě 2x bylo a ani na to nepřišli, že jsem tam měl tempomat, který tam vlastně být neměl. Nevím, ale jak je to dnes. Možná už to opravdu zpřísnili. Je to pro ně zdroj korunek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem od AS dostal krabičku z CD a jakýmsi kódem, coz bude asi ta věc, o ktere mluvíš [emoji3] ale jo, nedivim se jim. Prichazeji takhle o penize, ktere dostane pouze AS nikoliv Skoda samotna.
Na druhou stranu, chudaci my, co kupujeme roční auta, ktera casto tyhle veci nemaji, protoze lidi setri (BT, tempomat, aut. klima a pod). Najit rocniho Rapida s takovouhle vybavou je celkem slozity, když nechcete dat za auto ranec

Odesláno z mého ONE A2003 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sami v tom mají hokej, se mi zdá, psal jsem na podporu zda to jde dokoupit do Spacebacka r.2016, a nejdříve odpověděli že nejde, načež jsem napsal jaký k tomu je důvod, když předtím to šlo, že to je beztak jen softwarově zablokované. Pak přišla odpověď že se omlouvá za unáhlenou odpověd, a mělo by to jít, ale mám se obrátit na AS. 

Rád bych teda věděl, jestli to umí někdo dokodovat po zakoupení příslušných páček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V 17. 7. 2017 na 16:02, Petrrr napsal:

NO za mě MR13 stál ceníkový tempomat 10tis, v AS mi nabídli, že mi ho dodělají za 12 a v ne AS mi ho dodělali včetně výměny BCM jednotky, páček, kabeláže za 6tis. Už tehdá něco mektali, že musí být snad nějaký povolení od MB aby to fungovalo, za co se měl platit poplatek. Pravda, pokud by se aktualizoval soft v ŘJ následně při servisech v AS, tak bych o něj přišel, což by se ale dalo znovu nakódovat. Auto tam ještě 2x bylo a ani na to nepřišli, že jsem tam měl tempomat, který tam vlastně být neměl. Nevím, ale jak je to dnes. Možná už to opravdu zpřísnili. Je to pro ně zdroj korunek. 

Zdar, mohu se optat v jakém ne AS ti ten tempomat dělali ? Jestli to není tajné :-) A jestli je, tak aspoň v jakém regionu, nechce se mi jezdit přes půl vlasti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...