Přejít na obsah

Tempomat do RAPIDa + návod na montáž


miklisek

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat chtěl jsem do rapida 2015 domontovat tempomat ve škodovce mi řekli, že je to možné ale ať počítám 8-11 tisíc kč. Na netu jsem našel stejný ročník rapida ve verzi montecarlo 2015 bouračka s tempomatem chlápek prodává tempomat za 1500kč moje otázka zní dá se zjistit jestli by to pasovalo do mého rapida popřípadě co nějaká kabeláž a kodování diagnostika? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, chtěl bych si do auta nechat tempomat dodělat a bylo mi řečeno, že to skoro není problém. Jediný háček je v tom, že ten díl se již nevyrábí a musím si ho někde sehnat sám :D .. Ovšem pokud zadám do všemocného googlu číslo dílu který potřebuji (5JA054691A) nic mi to nenajde a není díl kde koupit. Máte někdo nějakou radu, kde hledat? Kde se zeptat? Cokoliv? Děkuji, Petr

 

Škoda Rapid 1.0tsi 09/2019

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Petrzi napsal:

Liší se v páčce, podle toho jestli má volant multifunci...

Děkuji za vysvětlení. V tom případě mi opravdu nezbyde nic jiného než doufat, že se někde ukáže 5JA054691:D . Sama stránka z vašeho odkazu mi řekla, že tento díl není vhodný pro mé auto podle WIN .. Takže mám opravdu smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, prolezl jsem  celé vlákno ale bohužel nenašel.

Hledám nějaká data ke kabeláži pro tempomat. Konkrétně se jedná o FL verzi 2018. Mám sehnané páčky ale bohužel bez kabeláže, tak mě napadlo zda by nešla dodělat :D přeci jen je to jen pár kabelů a pár pinů.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...