Přejít na obsah

Tempomat do RAPIDa + návod na montáž


miklisek

Doporučené příspěvky

Se ve ŠA nějak flákaj ne?

Vážený Miklisku,
Dle informace od příslušného oddělení naší firmy, probíhají s dodavatelem originálního příslušenství Škoda - tempomat pro dodatečnou montáž do vozu Škoda Rapid - jednání, která ale nejsou dosud uzavřena. Jakmile bude toto příslušenství k dispozici,bude naše servisní a prodejní síť informována. Naším oddělením budete také samozřejmě informován.

Podáváme Vám tuto informaci, s pozdravem, XY PST - Péče o zákazníka ŠKODA AUTO a.s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

A zde je odpověď: Ještě že jsem seděl a měl jsem otevřené okno, po přečtení jsem se začal potit a udělalo se mi nevolno.

 

Dobrý den,

V případě Vašeho vozidla je nutné vyměnit jednotku BCM. Cena jednotky je 5400 Kč. Montážní sada pro tempovat je za 5300 Kč. Cena za montáž je 2200 Kč. Ceny jsou včetně DPH. Montáž je provedena během jednoho pracovního dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi něco mimo mísu. Jednou jsem taky vůz doplňoval mimořádnou výbavou až po jeho koupi. Cena výbavy s montáží mne navždy vyléčila a ot té doby, co chci mít v autě, tak to chci mít hned od začátku již při jeho koupi. Tedy to již do objednávky nakonfiguruji, prodejce, aby prodal, nabídne slevičku, a to je fakt nejlevnější způsob dovybavení vozu. Tempomat mám a takto vyšel za pakatel a nezávidím Vám dodatečné starosti a slasti, ale přeji Vám, ať se dílo podaří ...

Editováno: , autor: MiKy*
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No samozřejmě na to taky kakám, nemusím mít všechno. Kupoval jsem skladovku, hold daň za to, že jsem měl auto hned. Tempomat je jediné co by mi chybělo + ještě nezávislé topení (to je ale můj sen odjakživa a zatím to tak nějak nevychází). Tedy budu používat tempomat staré ověřené výroby, CIHLA NA PEDÁL  a kein stres. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, nemáte někdo ponětí, jak připojit potřebné čtyři vodiče pro tempomat do konektoru T73b jednotky BCM? Lze odpojit konektory, vyjmout jednotku, ale konektory mají tak krátkou kabeláž, že je prakticky nemožné je povytáhnout a manipulovat s nimi. Shora po vyjmutí budíků se také nelze dostat. Samozřejmě oželím rady typu "demontuj celou palubku" apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...