Přejít na obsah

výměna reproduktorů


Doporučené příspěvky

a jaké repro jsi použil a čím jsi vytlumoval a kolik jsi toho zpotřeboval?nějaké foto nemáš?a to jsi si dělal sám?

já mám zatím představu že bych vyměnil jen repro jak ve předu tak v zadu za "Massive Audio CK 6 Stage 5 ") http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/massive-audio-ck-6-stage-5,slyšel jsem že prý hrajou opravdu dobře a jsou i za přijatelný peníz a na vytlumení mi bylo doporučeno toto "Silent Coat - 4 m² " http://www.prohifi.cz/tlumici-material/silent-coat-4-m~2 ,a myslím že by mi jedno balení tohoto mělo stačit.a ty jsi vytlumil jak vnitřní tak i ten vnější plech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si to nechal delat vse...je to komplet vytlumene neco lepil na do dveri a do zadniho blatniku jak byl subwofer....predni repro JBL a vyhybky na vyskove repro...zadni jsem nechal origo...v kufru zesilovac JBL a subwofer HERTZ celkove to hraje hodne pekne a hlavne basy ze subwoferu....bez toho to asi nema smysl...JBL byl nejaky set repro+vyhybky+zesilovac...subwofer jsem kupoval solo a delala se na to cela skrin ktera sla zabudovat do zadni prave kapsy v kufru...prace jeden cely den...cenaa uplne za vse 26 tisic korun..udelane pekne a poctive....ted budu asi vse prodavat protoze auto pujde do sveta podle vseho.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to už resil mam take combi mam i Audiosystem priplatkovej a dosel jsem k tomu ze nejlevnejsi reseni je aktyvni subwofer do kufru skovat ho do kapsy nebo do mezipodlahy vytlumit a je to o.k. Podle me origo repro hrajou dobre ale jsou spatne vytlumene ozvucnice ve dverich a vyplne dveri taky jsou takove nic moc takze ty basy to vse rozvybrujou a pak to hraje...... Kdyz ve dverich necham jen vysky, stredy, a stredobasy a zbytek na subwoferu tak to bude ok jedine co resim aktyvni subwofer kterej me nekam vleze nebude videt vubec a nebude zavazet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No tak já jsem to už taky povyměnoval,jak v předu tak i v zadu,nechal jsem se přesvědčit na repro "U-Dimension EL Comp 6",no je to určitě lepší než originál,jen mě trochu sklamalo že se nedá nastavit vyhýbka,už je tam mám a tak je tam nechám,ale úplně spokojený nejsem,měl jsem vybrány "massive-audio-ck-6-stage-5" a teď nevím jestli by hráli lépe nebo ne,to už teď neposoudím,ale docela toho lituji,že jsem si je tam nedal,třeba bych z toho byl ještě více zklamán,ale podle recenzí by měli hrát dost dobře.Samozřejmně jsem vytlumil dveře materiálem "STP Silver solution" a použil jsem dohromady 9 plátů a měl jsem to jen tak tak,a dělal jsem si to opravdu poctivě,jak vnitřní tak i vnější plech a dalo by se říci,že do posledního kousku.Jinak mi to hraje na rádiu columbus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

a ty jsi s těmi dveřmi něco dělal?jako výměna repro či něco jiného?

jinat tady máš návod na rozdělání dveří,je to sice na celou výměnu repro,ale postup na to sundání tapecu tam máš taky.

http://forum.skodahome.cz/topic/114165-vymena-puvodnich-repronavod/?&hl=%2Bv%C3%BDm%C4%9Bna+%2Brepro&fromsearch=1

myslím že aby ti to přestalo dělat budeš muset vytlumit dveře,a když už to budeš dělat tak si vyměň i reproduktory a uvidíš že nebudeš litovat,že to pak poznáš na zvuku.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte, začal mi blbnúť reproduktor vo dverách, chcem vymeniť oba predné za niečo lepšie, máte niekto skúsenosti s nejakými reproduktormi? Najlepšie takými aby som nemusel kupovať MDF podložky. Prípadne aká môže byť max. stavebná výška reproduktorov aby mi do dverí vošli bez podložiek? Hlavne aby to Columbus bez problémov utiahol. Sound System nemám. Cena do 120eur. Ďakujem

Editováno: , autor: gego10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevím, ale bez teh podložek tam nedáš žádný reproduktor, pokud si vzpomínám tak ten reproduktor diky těm podlozkam nezasahuje do dveří a hlavně je pak u tapecu, když tam podložky nedáš tak reproduktory budou daleko od tapecu a pak to nebude moc dobře hrát protože ti zvuk bude do něj narazet, tedy si to tak myslím

A taky si myslím že když už to budeš mít rozebrane tak uvažuj o vytlumeni tech dveří je to pak na zvuku opravdu znát.

Jo a proč se bránit těm podložkám? žádná práce to navíc není a zas tak moc nestojí

Editováno: , autor: wsharan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...